Район , Харків


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район , Харків. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Харків, район , в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів англійської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 7991

Підготовка учнів/студентів до усній так і письмовій формі. Вільне володіння англ. мовою. У 2016-2017 роках викладав в університеті. Закінчив Каразіна в 2018 році, повна вища освіта, маю диплом Магістра(перекладач Англ-німець.мови). Так само був у San...7 років (досвід роботи як з дітьми дошкільного та шкільного віку, так і зі студентами (підготовка до іспиту в магістратуру) і дорослими (розмовна)

Наголос роблю на дроблення курсу за чотирма категоріями, включає аудіювання за автентичними матеріалами, академічне письмо, добре поставлена грамотна усна мова без акценту, осмислене сприйняття і обробка академічного тексту, і багато інших суто практично...


Проходила практику в школах і в педагогічному університеті.


Працюю тільки з дітками. Всі 2 роки працювала викладачем англійської мови в розвиваючому центрі і садках. Також виїжджаю додому до дітей. Допомагаю підготуватись до школи, підтягнути уроки. Уроки проходять в ігровій формі.

Викладацький стаж 4 роки. 4 роки викладач ХНЕУ факультету МЕВ 2роки викладач ХНУ ім.В.Н.Каразіна

ХНЕУ їм.Семена Коваля,ст. викладач кафедри іноземної язка


Вчитель англійської мови з великим досвідом роботи в Америці, дає приватні уроки на дому. Застосування ефективної, особисто виробленої методики вивчення англійської мови: читання, письмо, говоріння, лексика, граматика, домашні завдання. Підготовка до школи,...


Займаюся репетиторської діяльністю близько 6 років. Веду курси в університеті Каразіна.

Top