Район , Дніпро


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район , Дніпро. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Дніпро, район , в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів англійської мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 7991

Коротко про мене: * моя рідна мова - російська, але я вільно володію, як російським, так і українським, тому можу проводити заняття на будь-якому з цих двох мов.


Досвід роботи: - 2013 - викладач англійської мови у приватному дошкільному центрі - 01.2014 - 09.2014 - перекладач англійської мови в ПП - 09.2014 - 05.2015 - викладач англійської мови / педагог-організатор ЗОШ (р. Дніпро) - 05.2015 - по теперішній час -...Проходила практику в середній школі № 18 р. Кіровоград (6, 8 і 9 класи). Викладала англійську, німецьку мови, світову літературу. Проходила практику в Кіровоградському Державному Педагогічному Університеті імені В. Винниченка, факультет іноземних мов (2...


Викладаю з 2018 року, маю досвід роботи з дітьми різного віку, а також дорослими.


Досвід викладання англійської мови у Вузі і Школі Іноземних мов понад 8 років


Викладацький стаж 3 роки як репетитора (працюю зі школярами (до 9 класу) та дошкільнятами ) працювала в приватному дитячому розвиваючому центрі "Мамарада" (2 роки).


C 2011 р. репетитор англійської мови, вікова категорія 5 - 60 років 2014 р. - викладач англійської мови в дитячому розвиваючому центрі «Разом»


Працювала в школі №110 вчителем англійської мови близько року. З 2013 р. займаюся репетиторством. Матеріали і методика навчання підбирається для кожного учня індивідуально, виходячи з його знань і побажань.Викладацького


Навчаю англійській за комунікативною методикою іноземних видань. Працюю з дорослими, після тестування розробляю індивідуальний підхід в залежності від рівня і здібностей. Готую до ЗНО та інших іспитів.

Top