Професії майбутнього - які будуть затребувані ?

Професії майбутнього — які будуть затребувані ?

Наш світ розвивається швидкими темпами, тому біо і ІТ-технології вже давно стали частиною нашого життя. І зовсім скоро нікого не здивує така професія, як будівельник «розумних доріг», або ж молекулярний дієтолог, сітіфермер або біоінженер.

Снимок

Але перед тим, як почати вибирати, давайте розглянемо кожну важливу галузь окремо: 1) Енергетична. Ті ресурси, які лежать в землі поступово закінчуються, і добувати їх ставати все важче і важче. Тому наше майбутнє зараз — це атомна енергетика. Вже в найближчі кілька років значно збільшитися кількість атомних електростанцій. Активно розвиватиметься сфера використання сонячної енергії, мікрофетрогенераторов. Можна говорити про те, що люди зможуть вже самостійно отримувати електроенергію, а ось вже її надлишки правильно розподіляти. Тут популярними будуть фахівці в сфері локальних систем енергопостачання. Адже саме вони будуть встановлювати все вітряні станції, мікро генератори, сонячні батареї та інше. Також маркетолог енергетичних ринків, який буде продавати продукцію на різних світових або вітчизняних ринках. Не омине стороною сплеск популярності і таку професію, як проектант систем рекуперації. Ці люди здатні шукати нові джерела енергії, забирати їх від рухомих предметів і перенаправляти в ті галузі, де проглядається недостача такої енергії; 2) Фінансовий сектор. Тут гряде процес автоматизації. Співробітники будуть замінені на автоматизовані системи, які не несуть зайві витрати. Але при цьому професіонали будуть затребуваними. Тому ті фахівці, які можуть конвертувати електронну валюту в живу або навпаки, будуть затребувані. Також популярно буде займатися оцінюванням інтелектуальної власності, професія тайм-брокера і віртуального адвоката; 3) Транспорт. Новий ритм життя призведе до того, що з’являються нові види транспорту, а різні розробки дозволять знайти ідеальне довговічне покриття для доріг, до того ж не тільки на землі, а й під нею. Тому професія будівельників «розумних доріг» буде на піку популярності. Адже саме від такої людини буде залежати правильна розробка безпосереднього покриття доріг, з урахуванням кліматичних аспектів, навантаження та інших даних.
Навчити вас найсучаснішим та найбільш затребуваним професіям зможе досвідчений репетитор, якого ви швидко підберете на нашому сайті.


Top