Наша компанія створена для того, щоб в найкоротший час встановити контакт між учнем і репетитором.

Ми об’єднуємо репетиторів різних предметів і спеціальностей: від гуманітарних предметів до точних наук, від музики до шахів. За максимально короткий проміжок часу ми підбираємо Вам репетитора, який буде максимально відповідати Вашим побажанням і вимогам, що дає можливість індивідуального підходу до кожного учня. Репетитори допоможуть підвищити успішність учня, проведуть підготовку до незалежного зовнішнього тестування, допоможуть вступити до національних та закордонних вузів, розібратися в тонкощах предмета і розширити кругозір.

Професіоналізм репетитора оцінюється не тільки нашими менеджерами, а й кожним учнем: оцінкою рівня знань викладача і ефективності подачі ним навчального матеріалу є Ваші відгуки, які ми збираємо після кожного курсу навчання.

Консультації та підбір репетиторів для учнів — безкоштовні. Оплата за навчання проходить безпосередньо викладачу.

Ми готові до діалогу: вислухаємо всі пропозиції щодо поліпшення роботи нашого сервісу як від учнів, так і від репетиторів.

Завдяки нашому сервісу, Ви наймаєте професійного репетитора і гарантовано отримаєте якісне навчання для Вас чи Вашої дитини.

Top