Новий потік на iForum 2016 - які новини чекають...

Новий потік на iForum 2016 — які новини чекають Україну?

Організатори найбільшої в нашій країні і в Європі ІТ-конференції iForum 2016 впевнені у тому, що нашій країні може допомогти тільки освіта. 20 квітня буде представлений новий потік під цікавою назвою «Освіта в інформаційну епоху». Відвідати такий захід зможе кожен, проходити він буде в столичному МВЦ.

Новий потік буде відображати світовий тренд перетворень, які зараз так активно переживає наша галузь. І він зможе показати нові напрямки, за якими будуть рухатися найактивніші та ініціативні українці, не тільки в державних програмах, а й поза ними. Цікаво, що в рамках такої конференції будуть розглядатися різні питання різного типу. Це і проблеми сучасної глобальної трансформації безпосередньо освіти у світі, і навіть оцінка самого процесу освіти в різних світових системах. І, звичайно, рівень навчання програмуванню і ІТ-технологіям.

Ведучий потоку Олексій Молчановский вказує на те, що в нашому сучасному світі не варто використовувати освітні рецепти, які були актуальні близько 200 років тому. Деякі країни вже зрозуміли це давно, а ось Україна лише недавно це усвідомила.

Представлена ​​20 квітня конференція складатиметься з промов 18 доповідачів, а також буде відведено три панельні цікаві дискусії, по 40 хвилин кожна. Кожен учасник форуму розгляне своє питання. Приміром, Єгор Стадний буде розповідати про якості самої освіти в Україні. А ось Ярослав Притула повідає про нові стандарти ІТ-освіти.

Що стосується дискусій, то теми будуть наступні:

1) «Ефективне IT-освіта: масова або елітарна?». Тут будуть розглядати підготовку фахівців в університетах, а також буде розглянутий такий важливий момент, як гендерна нерівноправність в галузі;

2) «Як повернути довіру до нашого технічної освіти в Україні?». Це питання стоїть вкрай гостро, тому розбирати його потрібно ретельно. Для цього виступлять викладачі з кращих вузів України;

3) Освіта безпосередньо на регіональному рівні.

Форум повинен буде вирішити важливі моменти і проблеми сучасної освіти і дати можливість знайти якісь виходи із ситуацій, простимулювати держава і підштовхнути його в потрібний напрямок.


Top