Курси польської мови - як взяти з них максимум?

Курси польської мови — як взяти з них максимум?

На сьогоднішній день в нашій країні вивчення польської мови стало досить популярним явищем. Все пояснюється тим, що українці стали активно цікавитися навчанням в Польщі, безпосередньо в минулому році таке навчання пройшло близько 6500 жителів нашої країни. Після навчання студент отримує диплом європейського зразка і унікальну можливість працювати в країнах Європи.

ded8bbba21042454fadbf6f643517fbe_600x341

Слід зазначити, що вступити до вузів Польщі можна безпосередньо відразу після закінчення нашої української школи. Але, перед самим вступом кожен абітурієнт повинен обов’язково скласти іспит на знання польської мови не тільки в письмовому, а й в усному вигляді. Відмінні знання польської можуть навіть посприяти отриманню стипендії ще з першого курсу навчання. Вивчати мову можна самостійно, але часом це далеко не найефективніший спосіб. Краще за все звернутися за допомогою до спеціальних курсів. Але щоб зробити правильний вибір, необхідно дивитися на такі критерії:

1) Кількість учнів в групі. Цей момент дуже важливий, він впливає на ефективність уроку. Адже час має рівномірно розподілятися на всіх учнів, і чим менше їх — тим більше уваги вчитель приділяє кожному конкретному слухачеві;

2) Рівні знань. Вивчення з нуля передбачає А1 і А2 рівень. Таких знань досить для побутових ситуацій, наприклад — подорожей. В1 і В2 — це курси вже для більш просунутих людей, які бажають вдосконалити свої існуючі знання для просування по службі або для здобуття вищої освіти. С1 і С2 — це вже варіант для впевнених користувачів мови, які поставили собі за мету використовувати польський у своїй професійній діяльності на повну котушку.

При вивченні іноземної мови, зокрема польської, необхідно звернути увагу на наступні правила:
1) Приділяти увагу граматиці.

2) Використовувати тільки рекомендовані і безпосередньо перевірені посібники та книги;

3) Обов’язково робити домашнє завдання, при цьому аналізувати свої помилки і закріплювати свій матеріал;

4) Поєднувати відвідування курсів з самостійними заняттями;

5) Дивитися різні фільми, слухати популярну музику польською мовою.

Якщо поставити собі за мету вивчити польську мову швидко і якісно — то потрібно лише докласти свою старанність, і все збудеться!


Top