Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Сайт https://repetitor.org.ua/ шукає активних і цілеспрямованих репетиторів української мови та літератури для постійної співпраці. Ми - це компанія кращих репетиторів України. У нас велика кількість учнів з кожної області країни. Ми готові працювати з кожним і допомогти налагодити репетиторську діяльність. Почніть роботу репетитором української мови вже сьогодні.

Наші вимоги до майбутнього партнера дуже прості:

  • досвід роботи за фахом;

  • наявність вищої освіти, бажано філологічного або педагогічного;

  • бажання і старанність розвиватися як репетитор;

  • гнучкий підхід до своїх учнів і активна життєва позиція;

  • впевнене користування інтернетом.


Заповнивши анкету на нашому ресурсі, Ви зможете отримати доступ до великої бази учнів зі свого міста, або інших районів країни. З нами знайти учня - справа п'яти хвилин.

Весь дохід від репетиторської діяльності належить повністю вам. За свої ж послуги ми просимо тільки одноразову комісію за кожного учня.

Ми Вас зацікавили? Тоді сміливо реєструйтеся за посиланням нижче.
Top