Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Асоціація репетиторів України відкрила набір репетиторів польської мови в Києві. Якщо у вас є бажання отримувати додатковий дохід від своєї професійної діяльності, якщо вам набридло ходити в школу за копійки, і викладатися на максимум - тоді сміливіше заходите до нас: Зареєструватися .

Наші вимоги до претендента досить прості:

1) Досвід роботи;

2) Вища освіта, бажано філологічна;

3) Наявність сертифікатів міжнародного зразка, що є явною перевагою.

На сайті, помістивши свою анкету репетитора польської мови в Києві, кожен клієнт може знайти для себе таку кількість учнів, яке він сам бажає. Обмеження в цьому питанні у нас немає.

Все що потрібно, це пройти за посиланням https://repetitor.org.ua/register для реєстрації. Там вказати повну інформацію про себе, вартість години занять і можливе місце проведення - на дому, виїзд до учня або по скайпу. З нами можна отримувати конкурентоспроможну плату за свою працю.

Всі зароблені гроші повністю Ваші. Ми ж беремо тільки одноразову комісію за кожного нового учня.

Зараз польська мова знаходиться на піку популярності через кількість бажаючих поїхати вчитися до Польщі. Хіба це не привід заробити? Якщо ви прекрасно володієте польською мовою, і маєте досвід викладання - тоді заходьте на наш сайт https://repetitor.org.ua та реєструйтесь. Почніть роботу репетитором польської мови з нами вже сьогодні.
Ми шукаємо цілеспрямованих і впевнених в своїх силах репетиторів, які хочуть навчати дітей і при цьому непогано заробляти. Все, що потрібно для цього:
1) Досвід роботи;
2) Вища освіта;
3) Прекрасні знання граматики, лексики та розмовної мови;
4) Досвід спілкування з носіями мови або досвід проживання в Польщі;
5) Професійні сертифікати міжнародного зразка - це вже як переваги.
В обов'язки репетитора буде входити:
• підбір учнів;
• відгук на запити учнів;
• вибудовування свого робочого графіка;
• оплата одноразової комісії сайту за кожного учня.
З нами ваші доходи від репетиторської діяльності виростуть в рази. Тому сміливіше проходите реєстрацію за посиланням https://repetitor.org.ua/register і починайте своє нове життя з нами!
Top