Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Іноземні мови зараз стали популярними, як ніколи. Ви володієте німецькою, але не знаєте, як вигідно використовувати свої знання? Тоді уважно прочитайте наші пропозиції.

Ми, сайт кращих репетиторів України https://repetitor.org.ua/, шукаємо фахівців для тривалої співпраці. Зараз у нас відкриті вакансії для репетиторів німецької мови. Наші вимоги до співробітника досить прості:
1) Високі знання мови, і можливість викладати його учням;
2) Уміння знаходити спільну мову з дітьми і студентами;
3) Наявність вищої освіти - лінгвістичного або педагогічного. Але якщо у Вас економічну освіту, але бездоганний німецький - Ви відмінний кандидат на роль репетитора;
4) Досвід спілкування з носіями мови - це більше як перевага, але не обов'язкова вимога;
5) Наявність міжнародних професійних сертифікатів - це також перевага.

А що ми дамо натомість?
1) Величезні можливості кар'єрного росту;
2) Вибір учнів за різними параметрами;
3) Гідну оплату праці;
4) Вільний графік роботи;
5) Унікальну можливість отримати роботу викладача німецької мови.

 

За своє сприяння у Вашому кар'єрному розвитку ми отримуємо тільки один раз комісію за кожного учня. Все решта коштів - це повністю ваш заробіток.
Top