Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Ми шукаємо відповідальних і цілеспрямованих репетиторів з математики в Києві, які хочуть збільшити кількість своїх клієнтів, і отримувати більше грошей.

Наш сайт https://repetitor.org.ua має свої вимоги до претендента, який бажає залишити свою заявку на вакансію репетитора математики:

1) Досвід роботи репетитором або викладачем;

2) Вища освіта;

3) Уміння працювати з учнями різного віку.

Ми ж в свою чергу пропонуємо репетитору:

1) Вільний графік роботи;

2) Вибір такої кількості учнів, яку він сам бажає;

3) Високий стабільний дохід;

4) Можливість отримати роботу викладача математики по скайпу.

Робота наших репетиторів проходить в затишній і невимушеній обстановці, у себе в будинку або ж в учня. Ніяких обмежень за часом, спеціальною програмою. З нами можна знайти учнів не тільки з Києва, а й з інших міст країни, і викладати математику онлайн.

Для початку роботи просто пройдіть реєстрацію за посиланням https://repetitor.org.ua/register . Відповівши на всі питання, завантаживши особисту фотографію і вказавши достовірні дані про свою освіту і досвід роботи, Ваші шанси швидше знайти учнів значно збільшуються.

Стати репетитором математики дуже просто. Потрібно мати знання, величезне бажання, вільний час і ... правильні контакти. З останнім допоможе наш сайт https://repetitor.org.ua/.
Ми шукаємо репетиторів з математики з різних міст країни. Якщо Ви досвідчений педагог, який хоче розширити свою репетиторську діяльність, молодий фахівець або ж студент, але маєте величезне бажання викладати свій предмет - тоді заходьте до нас. На сайті Ви з легкістю знайдете роботу репетитором математики.
Ми пропонуємо:
1) Зручний графік роботи, який кожен репетитор становить сам;
2) Необхідна кількість учнів, яке залежить тільки від бажання репетитора;
3) Конкурентоспроможну оплату праці.
Наші вимоги:
1) Заповнити анкету викладача;
2) Дати правдиві дані про свою кваліфікацію та досвід роботи;
3) Оплатити одноразову комісію за кожного учня;
4) Заробляти гроші і отримувати задоволення від своєї роботи.
Вирішуйте поміняти своє життя - починайте займатися репетиторством з нами. Для реєстрації просто заходите на сайт https://repetitor.org.ua/register. Ми чекаємо саме Вас!
Top