Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Наш ресурс https://repetitor.org.ua/ пропонує вигідне співробітництво на базі нашого порталу. З нами знайти роботу репетитором історії не проблема. Ваша анкета, як фахівця з історії, буде відображатися учням з усіх куточків країни. Шанси підвищити свій заробіток з нами збільшуються в рази.

Кандидат повинен всього лиш:
1) Мати вищу освіту, бажано педагогічну;
2) Вміти знаходити спільну мову зі школярами різного віку, абітурієнтами та випускниками;
3) Мати досвід роботи за фахом або на ринку репетиторства послуг;
4) Мати величезне бажання працювати репетитором.

Якщо ви відповідаєте перерахованим критеріям і не хочете даремно витрачати свій вільний час, реєструйтесь за посиланням https://repetitor.org.ua/register і починайте свою роботу з нами.

Наші репетитори можуть працювати як в онлайн-режимі, тобто викладати свій предмет за допомогою скайпу, так і вести індивідуальні заняття у себе вдома або виїжджати до учня. Вибір будь-якої форми викладання залежить тільки від бажання і можливостей репетитора.

Що ж отримуємо натомість ми? Все дуже просто: репетитор платить одноразову комісію за учня, а вся решта прибутку залишається у нього. Вигідніше умов співпраці ніде не знайти.
Top