Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Ви закінчили університет і знаєте хімію? У Вас є багато вільного часу і бажання працювати? Може, варто спробувати себе в ролі репетитора, відправивши заявку на вакансію для викладача хімії? Ми знаємо, що хорошим репетитором стати легко, головне мати бажання, намагатися вчити інших і не забувати про самоосвіту.

Наш ресурс https://repetitor.org.ua дає кожному таку унікальну можливість зарекомендувати себе в ролі професійного репетитора і отримувати від своєї роботи не тільки задоволення, але і гроші. А також можливість працювати, не виходячи зі свого дому, адже наш сайт пропонує роботу репетитором хімії.

У нас прості вимоги до кандидата:

1) Наявність вищої освіти;
2) Досвід роботи в якості вчителя або репетитора, значення не має;
3) Наявність кандидатських або докторських ступенів є явною перевагою.

В обов'язки репетиторів буде входити:

1) Самостійний підбір для себе учнів за різними критеріями;
2) Відгук на запит учнів про індивідуальних заняттях саме з Вами;
3) Організація робочого процесу, грунтуючись на своїх можливостях;
4) Оплата сайту одноразової комісії за кожного нового учня.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то сміливіше реєструйтесь за посиланням https://repetitor.org.ua/register-uk , і ми почнемо співпрацювати!
Top