Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Асоціація репетиторів України відкриває вакансії викладача фізики в будь-якому місті країни. Наш ресурс https://repetitor.org.ua/ користується популярністю не тільки серед школярів, але також і серед студентів, аспірантів і людей з вищою освітою. Тому наші репетитори ніколи не сидять без роботи. Почніть роботу репетитором фізики вже сьогодні.
Стати репетитором в нашій компанії дуже просто. Досить оформити свою анкету за посиланням https://repetitor.org.ua/register. Тут важливо вказати якомога більше інформації про себе.

Репетитор повинен мати:
1) Досвід роботи, хоча б мінімальний;
2) Вищу педагогічну освіту, для фізики можна і закінчення фізико-математичного факультету;
3) Вільний час і доступ до інтернету;
4) Досвід в спілкуванні з дітьми, вміти знаходити до них підхід.

Що ж пропонуємо ми:

  •     доступ до ресурсу, де кожен день свої заявки залишають сотні учнів;

  •     можливість отримати безцінний досвід роботи;

  •     можливість заробляти більше;

  •     заняття в зручний час і роботу онлайн репетитором фізики.


Наші репетитори отримують стабільний дохід за свою роботу. І все зароблені гроші належать тільки репетитору . Ми ж просимо тільки невелику комісію за кожного учня, яка виплачується лише один раз.
Top