Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Ми шукаємо талановитих, амбітних і впевнених у собі людей, яким набридло витрачати свій час, тих, хто має величезне бажання навчати дітей, і просто тих, хто хоче отримувати пристойну зарплату за своєю спеціальністю.

Зараз ми шукаємо на роботу репетиторів біології. Наш сайт працює з усіма містами країни, тому кожен учитель, викладач у вищому навчальному закладі або репетитор має можливість пройти реєстрацію і почати працювати з нами.

Все, що для цього потрібно, це:

1) Досвід роботи;

2) Вища освіта;

3) Наявність додаткових регалій за своєю спеціалізацією, будь-то докторські ступені і так далі - це є явною перевагою;

4) Бажання працювати і заробляти.

Всім своїм репетиторам ми даємо можливість самостійно встановлювати свій графік роботи, підбирати потрібну кількість учнів і працювати викладачем біології по скайпу. Всі зароблені гроші - повністю Ваші. Ми отримуємо невелику комісію за кожного учня, яка виплачується один раз.

Заповнивши анкету на нашому ресурсі, учні почнуть бачити Вашу анкету на сайті. Так, вони можуть самі вибрати собі викладача. У нас також є додаткові можливості, які допоможуть підняти анкету репетитора в топ, тоді ймовірність знайти учнів зростає у декілька разів.
Top