Ти репетитор?

Створюй профіль і набирай нових учнів вже сьогодні.

Компанія «Репетитори України» завжди відкрита до співпраці з талановитими вчителями і репетиторами. Ми пропонуємо зручний графік роботи, хорошу оплату праці і можливість вибирати учнів в залежності від місця їх знаходження, способу проведення і часу занять. Щоб почати співпрацю і підшукати собі нових учнів, Вам слід створити свій обліковий запис на сайті, заповнивши анкету.


бажаєм побільше хороших студентів!

Ми почали набір нових репетиторів англійської мови в Києві. Наш сайт працює на ринку давно, і користується значною популярністю серед школярів, випускників та студентів. Всі вони знаходять у нас справжнього професіонала своєї справи, отримують якісні знання і залишають гідну оплату праці своєму вчителю.
Чого ми чекаємо від кандидата, який хоче знайти роботу викладача англійскої мови:
1) Бажання бути репетитором;
2) Досвід роботи;
3) Вища освіта, переважно педагогічна або філологічна.
4) Якщо є сертифікати міжнародного зразка - це тільки плюс.

Англійська мова - популярний предмет не тільки серед школярів. Багато дорослих хочуть підтягнути свої знання, оновити їх або вийти на новий рівень. Тому для кожного репетитора знайдеться свій покупець.
Вам цікаво, що Ви отримаєте натомість від роботи репетитором? Тоді вважайте:
1) Додатковий дохід, який явно більше зарплати вчителя;
2) Вільний графік роботи;
3) Бажана кількість учнів;
4) Професійне зростання і саморозвиток.
І це тільки явні переваги. Ще одним важливим плюсом є можливість працювати репетитором англійської мови по скайпу. Зацікавила наша пропозиція? Тоді почнемо працювати - реєструйтеся на https://repetitor.org.ua/register і заповнюйте анкету. Стати репетитором набагато простіше, ніж може здаватися спочатку.

Ви хочете стати репетитором англійської мови, але не знаєте з чого почати? У Вас є вільний час, який можна витратити з користю і задоволенням? Тоді ми з радістю запрошуємо Вас співпрацювати з нашим проектом.

Як ми працюємо? Все дуже просто. Вам достатньо пройти просту реєстрацію на нашому офіційному сайті. У кожного викладача є особистий кабінет. Ви можете заповнити свою анкету, із зазначенням освіти, досвіду роботи за фахом і досвіду ролі репетитора (якщо такий досвід є). Також Ви вказуєте предмет, місто проживання, можливість викладання по скайпу і ціну. І все - ви вже зареєстрований репетитор. Тепер ви чекаєте, коли учень звертається до вас за допомогою, або вибираєте учнів самостійно із загального списку на нашому сайті.

Усі гроші, які ви отримуєте від своєї роботи належать ВАМ! Ви тільки один раз сплачуєте комісію  будь-яким зручним способом: кредитні картки, Приват24 та ін.

Скільки часу приділяти репетиторству залежить тільки від бажання і вільного часу! Відкривайте двері в світ репетиторства з нами. Реєструйтесь на сайті.
Top