Дистанційна освіта - зробимо її доступною для...

Дистанційна освіта — зробимо її доступною для жителів окупованих територій!

Буквально кілька днів тому Президент України схвалив і підписав новий закон 3832, який несе собою зміни у права громадян окупованих територій, особливо у сферу освіти. Пояснювальна записка цього важливого документа свідчить про те, що проект закону дає можливість удосконалити механізм отримання освіти тими особами, які за неприємним збігом обставин зараз проживають на тимчасово окупованій території. Також будуть розглядатися деякі заохочення для тих людей, які вже отримують свою освіту на цих територіях, з можливістю продовження навчання вже на території самої України.

1

Відомий закон «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» дуже важливий в якості підтримки жителів тих регіонів. Зараз він буде доповнений деякими абзацами, які несуть в собі правову основу для безпосередньої розробки і використання різних онлайн платформ. Саме вони необхідні для того, що б надати рівний доступ до освіти всім особам, які фізично не мають можливості отримати її в інших регіонах нашої країни. Онлайн-платформи, які курируються досвідченими викладачами, допомагають здобувати освіту навіть не виходячи з власної квартири. Адже, як відомо, переміщення між двома регіонами зараз вкрай проблематичне.

Цікаво, що додатково буде виділена певну кількість квот для безпроблемного отримання вищої освіти з окупованих територій України. Такий бонус буде стимулювати молодь до правильного і свідомого вибору свого подальшого майбутнього безпосередньо в Україні. Додатково буде змінена сама процедура атестації безпосередньо для визнання кваліфікацій. Цей момент також буде стосуватися тільки громадян країн та іноземців, які проходили навчання на тимчасово окупованій території.

В першу чергу необхідно відзначити, що таке доповнення до закону є дійсно важливим кроком у наданні жителем тих регіонів можливості мати світле майбутнє, кваліфіковане освіту і свою спеціальність, для якої відкриються різні фірми і компанії. Все це приверне увагу розчарованих в Україні жителів Донеччини, і відкриє їм очі на реальний світ.


Top