Англійська для дітей дошкільного віку

Англійська для дітей дошкільного віку

Перед молодими батьками часто виникає питання, коли їхнім дітям починати вчити англійську (сподіваємося, що необхідність знання іноземної мови не викликає ніяких сумнівів, адже як часто ви зустрічали в інтернеті оголошення: репетитор англійської в Києві?). Тут, як правило, думки розділяються на два типи: не потрібно навантажувати дитину і забирати у неї дитинство, друга ж категорія людей виступає за початок занять з англійської ще до школи.

Де  істина і що правильніше? У цій статті ми постараємося розібратися в цьому питанні.

З точки зору фізичного і розумового розвитку дитини, вона здатна вже з 3 років сприймати нерідну мову і запам’ятовувати нові слова. Це пов’язано в першу чергу з тим, що вік до початку школи — це час активного пізнання світу. На цьому етапі свого життя, дитина запам’ятовує багато інформації, а також легко засвоює мови. Звичайно, це не означає, що п’ятирічний малюк за день вивчить всі часи групи Perfect або запам’ятає півсловника. Не потрібно намагатися знайти репетитора з англійської в Київ, щоб той викладав матеріал середньої школи. Головне, що може досягти дитина — це закласти міцний фундамент  знань з англійської. Професійний вчитель знає про це і подає тільки потрібну інформацію.

Вивчаючи слова, і навіть цілі вирази (які теж без проблем даються дітям), малюки підсвідомо формують розуміння граматичних структур. У старшому віці (7-9 років), коли в школах викладається граматика, дитина на рівні автоматизму знає порядок слів у реченні. Їй вже не доведеться пояснювати, що підмет ставиться перед присудком, так як їй це знайомі з найпростіші фрази. Батькам дітей, які не займалися до цього англійською, доведеться знайти репетитора з англійської в Київ, що теж є хорошим варіантом для дбайливих татусів і матусь. Ми все-таки радимо почати вивчення англійської якомога раніше, щоб дитина впевнено почувала себе в майбутньому.


Top