ЗНО-2017 з української мови і літератури:...

ЗНО-2017 з української мови і літератури: особливості проведення

Написання ЗНО — це, без сумніву, одна із найвідповідальніших подій в житті кожного українського одинадцятикласника. Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному, 2017 році, вже відомі. Детальніше про них читайте далі.
Реєстрація на ЗНО стартує 6 лютого і триватиме трохи більше місяця — до 17 березня. Кожен випускник повинен буде здати 4 предмета. Серед них обов’язковими є українська мова і література та математика.
Для дванадцяти предметів, які виносяться на ЗНО, фахівцями УЦОЯО був розроблений щільний графік. Тестування триватиме з 23 травня до 16 червня.
22112957
Першими майбутні абітурієнти складатимуть тести з української мови та літератури. Відбудеться це 23 травня. Як і в минулому році, тестування з української мови та літератури замінить традиційні випускні іспити. Результати ЗНО будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація. Тести будуть містити субтест, який включає завдання двох частин — «Українська мова», а також «Власне висловлювання». Їх виконання і визначить оцінку за ДПА з української мови, яка буде виставлена ​​в диплом про середню освіту.
Правильні відповіді на тести будуть опубліковані 24 травня, а результати проходження ЗНО випускники дізнаються не пізніше 15 червня.
Випускники минулих років радять починати готуватися не тільки до тестів з української мови, а й з літератури. Ця частина тестування містить безліч творів різних авторів, періодів і жанрів. Тому подужати прочитати їх за кілька днів або тижнів до здачі ЗНО практично неможливо.
Перевірити свої знання можна буде на пробному тестуванні. Зареєструватися для участі можна в період з 10 і до 31 січня. А саме пробне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 1 квітня.


Top