ЗНО 2017: норми і заборони

ЗНО 2017: норми і заборони

Виконання тестової роботи в рамках ЗНО 2017 — справа відповідальна. Воно вимагає серйозності і сумлінності. УЦОЯО суворо регламентує процедуру тестування та ввело кілька заборон стосуються поведінки. Давайте розберемося, чого категорично не можна робити учням, коли вони виконують тести.

Розмови з іншими учасниками тесту

Якщо абітурієнт передає іншим учасникам тестування матеріали, речі та ін, спілкується з ними або взагалі заважає, його позбавлять права закінчити роботу.

Використання мобільних телефонів та інтернету

Якщо з’ясується, що у абітурієнта є при собі заборонені друковані матеріали, засоби зберігання та зчитування інформації, його попросять покинути аудиторію і анулюють результати роботи.
Також не передбачені процедурою тестування:
- парасолі,
- верхній одяг,
- сумки,
- книги,
- калькулятори,
- мобільні телефони.
Все перераховане учасники тестування повинні залишити в гардеробах або спеціально відведених місцях. Збереження матеріальних цінностей забезпечується співробітниками пункту тестування і після завершення роботи учні без проблем отримають своє майно назад.
Право виявити такі предмети є у співробітників Державної служби охорони, працівників УЦОЯО.

Запізнення на тестування

Якщо учень приходить на тестування з запізненням, його не допустять до початку тестування. Вхід в аудиторію дозволяється за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до видачі завдань.
Тому настійно рекомендується заздалегідь відвідати місце тестування і оцінити час поїздки. Найкраще приїхати на місце тестування за тридцять хвилин до початку роботи.
Рішення про припинення роботи учня приймають відповідальний за пункт тестування та інструктор аудиторії, в якій стався інцидент.


Top