Як здати ЗНО на 200 балів?

Як здати ЗНО на 200 балів?

Побачивши цей заголовок, багато абітурієнтів критично похитає головою, проте даремно. Написати ЗНО на двісті може кожен.

Звичайно, якщо ви вирішите за одну ніч вивчити весь матеріал, то дива не станеться, хіба що ви зловили золоту рибку, яка погодилася виконати ваше завдання.

Що, в першу чергу, потрібно для успіху? Неодмінно, ваше щире бажання, яке буде змушувати вас кожен день вивчати підручник і приділяти йому не менше 1 години в день. Тільки найстійкіші здатні на таке, але ми обіцяли, що двісті балів — це реальність.

Найнудніше в цьому процесі, це повторення матеріалу, формул, правил. Вам здається, що ви це і так знаєте, але повторювати потрібно все одно, до рівня автоматизму. Те ж стосується і творів. Їх потрібно писати самому, регулярно і на різні теми. Оскільки їх написання підпорядковане певним правилам, то і вимагає певних навичок. Перевіряти вашу творчість може тільки вчитель, бажано зі стажем роботи в комісії ЗНО. Їм може бути репетитор з підготовки до ЗНО в Дніпропетровську, ваш шкільний викладач — головне досвід.

Зазубрювати потрібно багато. У математиці, фізиці, хімії — це формули, історії — дати, для української мови — правила і виключення, а ще теорія літератури, для англійської мови — теж слова-винятки, таблиця неправильних дієслів і т.д. Чим більше такої інформації ви тримаєте в голові і знаєте так само добре, як і свій номер телефону — тим краще. Це не змусить вас сумніватися і втрачати час на ЗНО.

Обов’язково скористайтеся допомогою педагога, але з хорошими відгуками. Поцікавтеся у знайомих, пошукайте на сайтах — репетитор з підготовки до ЗНО в Дніпрі дистанційно вам точно стане в нагоді. Якщо ваш шкільний учитель має можливість займатися — ходіть до нього.

Систематизуйте матеріал в таблиці, користуйтеся хайлайтерами для виділення головного. Можливо, корисний матеріал може запропонувати вам ваш репетитор з підготовки до ЗНО в Дніпропетровську дистанційно.


Top