Як написати власний твір на ЗНО?

Як написати власний твір на ЗНО?

Власне висловлювання з української мови оцінюється в 20 балів. Працювати є для чого. Насправді, грамотно написаний твір вартий багатьох зусиль абітурієнта.

По-перше, ви повинні чітко розуміти, що від вас вимагають. Тому ознайомтеся з усіма вимогами до цього виду роботи. Правила можна знайти, як в інтернеті, так і в спеціальних підручниках з написання саме творів. Їх можна купити в книжкових магазинах. Найкраще, працювати над текстом зі своїм учителем. Або,  як варіант, репетитор з підготовки до ЗНО в Одесі дистанційно.

У творі обов’язково повинні бути присутніми 2 приклади: один з літератури, другий з історії або особистого досвіду. Приклади потрібно підбирати, відповідно до теми.

Почнемо з самого початку. Ваша теза формується виходячи з теми завдання. Це 2-3 речення, в яких ви або поділяєте дане судження,  заперечуєте його або займаєте проміжну позицію.

Свою думку, висловлену в тезі, ви підкріплюєте аргументами. Їх теж потрібно написати два. Аргументи можуть бути написані поспіль і починатися з кліше «по-перше», «по-друге» або розміщуватися за такою схемою: аргумент1 — Приклад 1, аргумент2-Приклад 2. Ми радимо користуватися другим варіантом.

Якщо ви не дотримуєтеся структури, вам знімуть бали, причому істотно. Попросіть, щоб репетитор з підготовки до ЗНО в Одесі простежив за тим, як ви стежите за нею.

Що стосується прикладів, то в них має бути підтвердження вашого аргументу. Не потрібно писати більше 3-4 речень. Ви повинні вказати головного героя, назвати проблему, що порушується у творі, на який ви спираєтесь.

Приклад з історії теж потрібно наводити «по темі». Також, у вас є можливість написати випадок з життя. Тут можна використовувати вигадані історії, оскільки їх правдивість перевірити неможливо. Як би там не було, репетитор з підготовки до ЗНО в Одесі дистанційно як ніхто інший знає, що вам потрібно для успіху.


Top