Вступаємо взимку!

Вступаємо взимку!

Замість зимових канікул вступна компанія! Так-так, це не жарт, а звичайний факт для іноземних студентів. «Навіщо ж це нам?» — запитаєте ви. Віповідь проста: що українські абітурієнти теж можуть скористатися шансом і вступити до іноземного вишу.

Як це працює? У таких країнах як Англія, США і Канада студентів запрошують вступати на зимовий семестр. Для жителів цих країн — це звичайна практика. Українцям, в свою чергу, здається це як мінімум незвичним, тому що ми звикли, що навчання традиційно починається 1 вересня.

Гнучкість — це одна з характеристик іноземних утворень. Подавати документи в університет можна два рази в рік. Погодьтеся, це дуже зручно. Подібний графік має також практичну підставу, адже він оптимізує процес навчання і прискорює її.

Головне для нас — це оперативність у підготовці документів в разі, якщо ви або ваша дитина вирішили отримати вищу освіту за межами країни. Зверніть увагу, що остаточна дата подачі документів — 15 листопада.

Радимо всім тим, хто зважився на такий крок намагатися покращувати свою англійську, навіть якщо вона для вас цілком властива на сучасному етапі. Репетитор з англійської мови — ваш помічник у цій справі.

Випускники школи, які не вступилм в Україні або не хочуть вчитися у своєму університеті, бакалаври, які бажають закінчити магістратуру, можуть користуватися відкритістю навчальних систем Британії, Канади.

Але скрізь є свої нюанси. Якщо ви відчуваєте, що ваша англійська «кульгає», намагайтеся знайти репетитора англійської, тому що вам доведеться здати профільний іспит.

Крім того, в Англії, наприклад, вимагають 12 років шкільної освіти, тому потрібно пройти спеціальний курс  Foundation, щоб він компенсував «втрачене».

У США головне не кількість закінчених класів, а можливість здати ACT або SAT (вступні іспити для всіх студентів).

Як бачите, в українців є можливості отримати освіту в інших країнах, але перше що вам потрібно — це бездоганне володіння мовою. Шукайте способи заповнити прогалини в знаннях як, наприклад, репетитор англійської мови.


Top