Як знайти репетитора

Виберіть анкету

Використовуйте фільтри на сторінці пошуку репетиторів, щоб знайти потрібного викладача

Оформіть заявку

Вкажіть Ваші контактні дані, щоб репетитор міг з вами зв'язатися

Займайтеся

Узгодьте з викладачем розклад і приступайте до занять.

Відгуки

+ Усі відгуки

Відмінний репетитор, пояснює матеріал доступно, якісно, швидко. Допоміг мені розібратися в незрозумілих темах. З поставленим завданням впорався відмінно.

Фролов Юрій Ігорович

Відгук від РОМАНА

Викладач дуже хороший. Дитині займатися подобається, завжди із задоволенням чекає нового уроку. Навчання завжди проводить цікаво і пізнавально.

Сапата Марія Ігорівна

Відгук від САМВЕЛ

Репетитор виправдав всі мої очікування. Репетитор приємний, заняття проходять легко і цікаво. Матеріал підносить доступною мовою. Всім раджу.

Шукаєте роботу репетитором?

Наш портал надає зручний інструмент для пошуку нових учнів. Зареєструйтесь і спробуйте самі!

Асоціація репетиторів України - знайти репетитора легко і просто!

Сьогодні послуги репетиторів набирають все більшої популярності. Вони затребувані не тільки серед школярів – робота приватних викладачів необхідна практично всім. Причин значного підвищення попиту на репетиторські послуги є декілька. Це і неправильно складені навчальні програми, вчителі, у яких відсутня мотивація викладати і, звичайно ж, самі учні, у яких процес навчання не викликає інтересу.

Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача з великим досвідом роботи. У нас ви самостійно або за допомогою менеджера зможете вибрати репетитора, виходячи з різних параметрів. В першу чергу, це ціна за урок, а також досвід викладання і кваліфікація вчителя, методики, які він використовує при навчанні, місце проведення занять.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з анкетами більше 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України, які навчають різних предметів: від традиційної фізики або математики, і до менш поширених – малювання або шахів. Для зручності користувачів анкети розміщені в порядку популярності репетиторів. Перші в списку – найкращі викладачі, а саме ті, хто отримав максимальну кількість позитивних відгуків від учнів.


Як скористатися послугами викладачів на нашому порталі

Якщо необхідно швидко підтягти знання з різних шкільних предметів чи почати підготовку до ЗНО, радимо скористатися послугами вчителя української мови, математики, хімії чи іншої дисципліни, який дає приватні уроки. Викладачі для дітей, які вміють швидко знаходити спільну мову з малюками різного віку, просто незамінні при підготовці до школи. Коли потрібно швидко освоїти розмовну або письмову англійську чи іншу мову для навчання або роботи за кордоном, вам допоможе репетитор іноземних мов. А якщо ви бажаєте підвищити успішність у вузі, зверніться за допомогою до університетського викладача, який працює переважно зі студентами.

Користуватися нашим сервісом легко і зручно. І, що важливо, підібрати репетитора можна абсолютно безкоштовно. Протягом години після того, як ви залишили на сайті Асоціації репетиторів України свою заявку, наші менеджери, з урахуванням ваших вимог і побажань, підберуть ідеального викладача в будь-якому місті України. Заняття з вашим репетитором будуть цікавими і пізнавальними, а результат вас неодмінно потішить!

Сайт зручний і для тих, хто не шукає репетитора, а сам хоче навчати як дітей, так і дорослих. Швидко зареєструватися і створити особистий кабінет може як репетитор, який тільки починає свою професійну діяльність, так і приватний викладач з великим досвідом роботи. Відразу після проходження реєстрації кожен репетитор отримує можливість приймати замовлення, збільшувати дохід, а також ділитися своїми знаннями.

Нові публікації

 • Вступна компанія 2017 Перша інформація
  Згідно з першими даними, отриманими в ході робочої групи з питань удосконалення правил прийому на 2017год, особливих змін очікувати не варто, але все ж є ряд нововведень. По-перше, скоротиться вибір вузів. Тепер абітурієнти мають право подавати всього 7 заяв на 3 спеціальності. Це пояснюється бажанням МОН направити школяра в одне русло і сприяти...
 • Курс на високі технології
  Міністр освіти України Л. Гриневич на форумі в Сеулі запропонувала співпрацю партнерам з Кореї та інших країн в таких сферах як біотехнології, IT, сільське господарство, високоенергетична фізика, нанотехнології. Під час свого виступу, міністр поділилася досвідом про те, як в нашій країні розвиваються високо-комунікативні технології, яким чином...
 • Іспанська та італійська: що вибрати?
  Потрібно відзначити, що обидві мови відносяться до романської групи мов, яка бере коріння з латині. У цю групу включається і всіма улюблена французька мова. Це порівняння досить красивих двох мов ми почнемо з їх поширеності в світі. Іспанською мовою розмовляють в більш ніж 20 країнах світу, так само вона - один з офіційних в ООН. У свою чергу...
 • Болонська система в Україні
  Такі вчені звання, як магістр або бакалавр існували в нашій країні не завжди, як складно було б в це повірити. До Болонського процесу Україна приєдналася лише в 2005 р. У самій Європі вони з'явився на шість років раніше. Причин для такої реформи було декілька, але найголовніша - це необхідність створити єдину систему вищої освіти для всіх країн...
 • Які перспективи вивчення китайської мови
  Якщо ви вирішили вивчати китайську - ви амбіціозна людина, адже більшість українців швидше погодилися б вивчити три європейських, ніж одну східну мова. Якою б складною вона не була, (а це саме так і є), кількість заяв абітурієнтів, бажаючих вступити на спеціальності з вивчення китайської, дуже великі. Невже так багато молоді в країні, які...


Top