Як знайти репетитора

Виберіть анкету

Використовуйте фільтри на сторінці пошуку репетиторів, щоб знайти потрібного викладача

Оформіть заявку

Вкажіть Ваші контактні дані, щоб репетитор міг з вами зв'язатися

Займайтеся

Узгодьте з викладачем розклад і приступайте до занять.

Відгуки

+ Усі відгуки

Відмінний репетитор, пояснює матеріал доступно, якісно, швидко. Допоміг мені розібратися в незрозумілих темах. З поставленим завданням впорався відмінно.

Фролов Юрій Ігорович

Відгук від РОМАНА

Викладач дуже хороший. Дитині займатися подобається, завжди із задоволенням чекає нового уроку. Навчання завжди проводить цікаво і пізнавально.

Сапата Марія Ігорівна

Відгук від САМВЕЛ

Репетитор виправдав всі мої очікування. Репетитор приємний, заняття проходять легко і цікаво. Матеріал підносить доступною мовою. Всім раджу.

Шукаєте роботу репетитором?

Наш портал надає зручний інструмент для пошуку нових учнів. Зареєструйтесь і спробуйте самі!

Асоціація репетиторів України - знайти репетитора легко і просто!

Сьогодні послуги репетиторів набирають все більшої популярності. Вони затребувані не тільки серед школярів – робота приватних викладачів необхідна практично всім. Причин значного підвищення попиту на репетиторські послуги є декілька. Це і неправильно складені навчальні програми, вчителі, у яких відсутня мотивація викладати і, звичайно ж, самі учні, у яких процес навчання не викликає інтересу.

Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача з великим досвідом роботи. У нас ви самостійно або за допомогою менеджера зможете вибрати репетитора, виходячи з різних параметрів. В першу чергу, це ціна за урок, а також досвід викладання і кваліфікація вчителя, методики, які він використовує при навчанні, місце проведення занять.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з анкетами більше 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України, які навчають різних предметів: від традиційної фізики або математики, і до менш поширених – малювання або шахів. Для зручності користувачів анкети розміщені в порядку популярності репетиторів. Перші в списку – найкращі викладачі, а саме ті, хто отримав максимальну кількість позитивних відгуків від учнів.


Як скористатися послугами викладачів на нашому порталі

Якщо необхідно швидко підтягти знання з різних шкільних предметів чи почати підготовку до ЗНО, радимо скористатися послугами вчителя української мови, математики, хімії чи іншої дисципліни, який дає приватні уроки. Викладачі для дітей, які вміють швидко знаходити спільну мову з малюками різного віку, просто незамінні при підготовці до школи. Коли потрібно швидко освоїти розмовну або письмову англійську чи іншу мову для навчання або роботи за кордоном, вам допоможе репетитор іноземних мов. А якщо ви бажаєте підвищити успішність у вузі, зверніться за допомогою до університетського викладача, який працює переважно зі студентами.

Користуватися нашим сервісом легко і зручно. І, що важливо, підібрати репетитора можна абсолютно безкоштовно. Протягом години після того, як ви залишили на сайті Асоціації репетиторів України свою заявку, наші менеджери, з урахуванням ваших вимог і побажань, підберуть ідеального викладача в будь-якому місті України. Заняття з вашим репетитором будуть цікавими і пізнавальними, а результат вас неодмінно потішить!

Сайт зручний і для тих, хто не шукає репетитора, а сам хоче навчати як дітей, так і дорослих. Швидко зареєструватися і створити особистий кабінет може як репетитор, який тільки починає свою професійну діяльність, так і приватний викладач з великим досвідом роботи. Відразу після проходження реєстрації кожен репетитор отримує можливість приймати замовлення, збільшувати дохід, а також ділитися своїми знаннями.

Нові публікації

 • Оцінити свої знання можна за 129 гривень
  Регіональні підрозділи УЦОЯО вже опублікували на своїх сайтах інформацію про вартість пробного ЗНО 2017. Вона буде єдиною для всіх предметів і складе 129 грн. Нагадаємо, що пробне ЗНО дасть абітурієнтам можливість познайомитися з процедурою і технологіями оцінювання. Учні виконають завдання, які максимально наближені за складністю і змістом...
 • ЗНО-2017 з української мови і літератури: особливості проведення
  Написання ЗНО - це, без сумніву, одна із найвідповідальніших подій в житті кожного українського одинадцятикласника. Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному, 2017 році, вже відомі. Детальніше про них читайте далі. Реєстрація на ЗНО стартує 6 лютого і триватиме трохи більше місяця - до 17 березня. Кожен випускник...
 • ІТ-шники в Україні змінюють університетську освіту на курси
  Результати дослідження, проведеного Львівським ІТ-кластером, показують, що сьогодні 72,6% українських ІТ-фахівців підвищують свої навички і професіоналізм на профільних, перш за все онлайн курсах. 32% опитаних отримали знання завдяки вивченню профільної літератури, 22,6% проходили онлайн курси. 22,1% відзначили, що профпідготовку отримували в...
 • Потрібні пекарі та суднобудівники: яких фахівців готуватимуть за рахунок бюджетних коштів
  На підготовку фахівців загальнонаціонального значення в 2017 році Кабінет міністрів виділив близько 170 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на навчання 11 860 учнів ПТУ. Безкоштовно можна буде здобути освіту на таких спеціальностях, як бджільництво, живопис, виноградарство та інші. В уряді вважають, що таким чином вони зможуть закрити кадровий...
 • У 2017 році зарплата вчителів зросте на 50%
  Наступного року заробітна плата педагогів, які працюють в освітніх установах України, виросте в два рази, замість раніше запланованих 30%. Цього вдасться досягти завдяки збільшенню обсягу субвенції, яка піде на покриття зарплат. Спочатку для цього в проекті держбюджету було заплановано 42 млрд гривень, однак згодом депутати прийняли рішення...


Top