Калиманова Ольга Александровна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  23.03.2018
   Ярослав

  Украинский язык нужен для учебы. Обратились за помощью к репетитору Ольге Александровне. Очень хороший преподаватель, доступно все объясняет, общается и даёт хорошие знания.

  16.10.2017
   Анастасія
  Викладач Ольга Олександрівна мені дуже сподобалася. Вона завжди дуже уважна і пунктуальна. Вміє зацікавити і прищепити любов до вивчення української мови. Всі раджу такого репетитора!
  12.07.2017
   Тетяна
  Ольга Олександрівна - прекрасний викладач української мови! Дуже сподобалося її робота. Добре підготувала до здачі іспиту, дала нові знання.Дякуємо за співпрацю!
  11.07.2017
   Раїса
  Ольга Олександрівна викладач високого рівня. Уроки проходять цікаво, насичено і невимушено. Дуже цікаво займатися. І дуже ефективно. Спасибі!
  06.07.2017
   Єлизавета
  Чудовий викладач! Дуже приємна у спілкуванні, вміє знайти спільну мову з учнями. Були проблеми з української мови, але завдяки репетитора ЗНО здала добре. Всім її рекомендую!
  05.05.2017
   Ольга
  Кваліфікований, уважний і відповідальний викладач. Знайшла підхід.Урокі проходять швидко і невимушено. Завжди дає багато нового матеріалу. Все добре. Дякую Вам.
  30.03.2017
   Ігор
  Ввічливий, інтелігентний викладач з великим стажем. Дитина дуже добре відгукується про репетитора. Ми всі дуже задоволені. Рекомендуємо!
  10.02.2017
   Володимир
  Дуже професійний і пунктуальний викладач. Знає свою справу на 5 +. Спокійно пояснює матеріал дитині, вміє викликати інтерес. Дитина чекає із задоволенням кожне заняття. Знання предмета стало краще, оцінки в школі вище. Ми, як батьки теж дуже задоволені роботою репетитора.
  10.01.2017
   Олександр
  Досвідчений репетитор.Заняття проходять в режимі скайп. Все дуже цікаво і різноманітно. Знання стали краще. Спасибі вашому сайту за гарного викладача)!!!
  10.01.2017
   Світлана
  Ольга Олександрівна відмінний викладач,який націлений на швидке досягнення результату.Займатися одне задоволення. Грамотно і доступно пояснює матеріал. Всім рекомендую!!!
  08.07.2016
   Наталя
  вивчаю Німецьку мову з нуля, займаємося з березня місяця. Я в захваті від занять з Ольгою Олександрівною, вона справжній професіонал. Результат є, заняття планую продовжувати і далі. Величезне Вам спасибі.
  30.06.2016
   Марта
  Хороший репетитор і приємна людина. Весь матеріал подається цікаво і легко. Результатами задоволена. Відгуки позитивні.
  24.05.2016
   Олена
  Ольга Олександрівна допомогла підвищити успішність з української мови.Вона змогла мені дати дуже багато інформації. Після її пояснень все встало на свої місця. Спасибі!
  23.03.2016
   Інга Василівна
  Ольга Олександрівна чудовий викладач. Дитина займається із задоволенням, знання покращилися. Добре знаходить контакт з дитиною, доступно викладає матеріал. Я дуже задоволена.
  18.03.2016
   Людмила
  Найпозитивніші відгуки про викладача Ольгу Олександрівну. Дуже швидко знайшла підхід до дитини. Результат не змусив довго себе чекати. Репетитором дуже задоволені.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top