Оскирко Мирослава Васильевна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  17.10.2017
   Тетяна
  Дуже професійний репетитор.Нам все дуже подобається.Дуже доступно пояснює матеріал з предмету.Дуже задоволені вибором репетитора.Рекомендуємо!
  10.07.2017
   Артем
  Мирослава Василівна відмінний репетитор! Матеріал пояснює зрозуміло, ретельно. Результати мене цілком влаштували. Рекомендую!
  23.06.2017
   Марія
  Мирослава Василівна репетитор високого рівня. Дитина дуже потребувала допомоги по шкільній програмі, знання були дуже слабкі. Викладач дуже швидко і професійно допоміг. Результатом ми залишилися задоволені! Тепер рекомендую всім цього репетитора!
  16.06.2017
   Анна
  Я студентка 1 курсу, мені потрібна була допомога з дискретної математики. Репетитор мені дуже сподобався. Дуже грамотно пояснює, і як людина - добра і чуйна. Тільки найкращі враження і відгуки!
  16.05.2017
   Дмитро
  Грамотний репетитор з математики, любить свій предмет.Дуже доступно і зрозуміло пояснює. Спільну мову знайшли швидко. Завдяки нашим заняттям з репетитором став відчувати себе впевненіше. Дуже задоволений. Рекомендую.
  15.05.2017
   Влад
  Чудовий репетитор, справжній професіонал своєї справи.Заняття завжди проходять цікаво та плідно, програма складена грамотно. Результат відмінний. Велике спасибі.
  04.05.2017
   Данило
  Відмінний репетитор.Професійно підходить до своєї справи. Вміє привернути увагу до себе учня, зацікавити у вивченні предмета. Зрозуміло пояснює. Всім задоволений.
  28.04.2017
   Вікторія
  Дуже сильний репетитор з математики! Допомогла підвищити рівень знань з алгебри. Завжди проявляє терпіння і увагу. Рекомендую
  19.04.2017
   Саша
  Відмінний викладач по дискретній математиці.Займатися мені сподобалося. Матеріал пояснює чітко і ясно. Дякуємо за уроки.
  07.04.2017
   Наталя
  Я задоволена заняттями репетитора з дискретної математики. На уроках ми розібрали всі цікаві для мене теми і питання. Викладач мені дуже допоміг.
  05.04.2017
   Марі
  Хороший спеціаліст. Репетитор добре підтягла знання з вищої математики, заповнила прогалини щодо тем, які були мені не зрозумілі. Тепер рекомендую всім цього репетитора!
  16.02.2017
   Іван
  Мирослава Василівна чудовий викладач. Доступно пояснює матеріал, якщо щось незрозуміло, повторює це знову, поки матеріал не закріпиться. Успішність у школі зросла. Дуже задоволені роботою репетитора.
  10.01.2017
   Тарас
  Мирослава Василівна дуже допомогла підтягнути знання з дискретної математики. Відмінно володіє предметом. На заняттях було все ясно і зрозуміло.
  21.12.2016
   Аня
  За дуже короткий термін, потрібно було розібратися в дискретній математиці. На Вашому сайті мені запропонували репетитора Мирославу Василівну. Можу сказати, що це дуже компетентний викладач і фахівець своєї справи. Всі пояснила швидко, доступно, зрозуміло.
  10.12.2016
   Рустам
  Мирослава Василівна допомогла розібрати з контрольними роботами.Відмінний фахівець.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top