Василишина Оксана Васильевна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  21.06.2017
   Анастасія
  Оксана Василівна дуже грамотний викладач! Сподобалася у всьому! Людина пунктуальна, порядна, цікава. Допомогла дитині підвищити рівень знань з математики. Результати дуже хороші, ми задоволені. Велике спасибі Вам за роботу!
  21.06.2017
   Валерія
  Оксана Василівна прекрасний репетитор і дуже хороша людина! Я дуже радий, що займалася саме з нею! Побільше б таких викладачів! Всім раджу займатися у неї, не пошкодуєте!
  30.05.2017
   Данило
  Треба було підтягти шкільну програму, були труднощі з алгеброю і геометрією. На тлі занять мені стало простіше вчитися, став краще засвоювати шкільний матеріал. Оксана Василівна досвідчений, відповідальний, досвідчений педагог. Пояснює доступно, не шкодує часу для роз'яснення матеріалу і закріплення. Рекомендую.
  12.12.2016
   Олександра
  Мені необхідно було підтягнути знання з алгебри і геометрії, звернулася за допомогою до репетитора Оксані Василівні. Викладач виявив слабкі місця в моїх знаннях, і заповнив ці прогалини. Від заняття я залишилася в захваті і взагалі ваш сайт мені дуже подобається, всім його рекомендую!
  04.08.2016
   Юлія
  Роботою репетитора задоволені. Швидко налагодила контакт з дитиною, результат побачили миттєво. Все докладно пояснює, грамотно доступною мовою.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top