Солдатова Оксана Владимировна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  13.07.2017
   Дмитро
  Викладач ставиться до своєї справи дуже сумлінно.Пояснює дуже зрозуміло і дохідливо.Результатами задоволений. Рекомендую!!!
  11.07.2017
   Іван
  Дуже задоволений вибором викладача! Займаюся з квітня місяця, але вже відчуваю великий прогрес. Заняття проходять в легкій і невимушеній формі.Оксана Володимирівна мотивує навчатися ефективно, з задоволення. Раджу всім!
  11.07.2017
   Оксана
  Оксана Володимирівна професійний викладач. Заняття завжди проходять на одному диханні. Після кожного заняття залишається тільки позитивні враження, і бажання вдосконалювати свої знання. Легкість в спілкуванні, вивченні та подачі матеріалу. Дуже рекомендую.
  10.07.2017
   Олена
  Оксана Володимирівна дуже хороший викладач. З першого ж заняття дізналася багато нового. Дуже добре і зрозуміло пояснює. Заняття проходять цікаво. Матеріал підбирає індивідуально, залежно від рівня учня. На заняттях завжди дуже доброзичлива атмосфера. Рекомендую.
  30.03.2017
   Валерія
  Чудовий, позитивний викладач. Уроки проходять у доброзичливій атмосфері. Заняття проходять продуктивно, охоплюються всі побажання учня. Всім задоволені. Спасибі!
  22.12.2016
   Валерія
  Оксана Володимирівна - дуже хороший репетитор. Вона чудово пояснює навіть найскладніший матеріал. Займаємося в режимі скайп. Мені дуже подобається результат навчання. Щиро Дякую!
  09.12.2016
   Ельвіра
  Я дуже задоволена заняттями з Оксаною Володимирівною, дуже високий рівень викладацьких якостей і знань Добре і доступно пояснює, доброзичлива,тільки позитивні відгуки про неї!
  17.08.2016
   Тетяна
  Індивідуальний підхід. Кожен урок цікавий по своєму і ніколи не буває нудним). Результатами задоволена. Сміливо рекомендую.
  06.07.2016
   Ігор
  Дуже хороший репетитор польської мови. Оксана Володимирівна дуже уважна і пунктуальна. Завжди готова допомогти.
  29.06.2016
   В'ячеслав
  Досвідчений і уважний викладач. Відмінно володіє польською мовою. Уроки проходять завжди цікаво. Раджу!!!
  14.04.2016
   Світлана
  Задоволені роботою репетитора з польської мови. Добре знаходить контакт, вміє швидко і доступно пояснити матеріал. Дитині подобаються заняття, прогрес у вивченні мови ми побачили. Спасибі!
  14.04.2016
   Людмила
  Оксана Володимирівна чудовий, чудовий викладач!!! Найбільш позитивні відгуки. Заняття завжди проходять цікаво та плідно. Дякую Вам !!!
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top