Ярматова Катерина Акбаровна


 Аудиторія


Відгуки учнів

  05.05.2018
   Віроніка

  Дуже класний викладач! Подабаються заняття та вміння цікаво подавати інформацію! А ще Катерина Акбарівна дуже цікава людина та гарний співрозмовник!

  25.10.2017
   Євангеліна
  Ми хотіли підтягнути знання з англійської мови і зробити їх більш глибшими, ніж просто шкільна програма. Досягти нам хороших результатів допоміг репетитор Катерина Акбаровна. Займалися в режимі скайп, все пройшло відмінно. Поставлених цілей досягли.
  17.10.2017
   Оксана
  Чудовий викладач. Повністю відповідає моїм вимогам. Метод навчання мене повністю влаштовує. Я задоволена Результатами. Дякую!!!
  18.07.2017
   Оксана
  Вивчаю мову з Катериною з квітня місяця і враження самі позитивні. Уроки проходять цікаво, зрозуміло все пояснює, відчуває учня.Всім рекомендую цього репетитора, як великого фахівця у своїй справі!
  13.07.2017
   Антоніна
  Відмінний і грамотний викладач. Дуже дохідливі і зрозумілі пояснення. Уроки проходять на одному диханні, насичено. Матеріал підібраний правильно і цікаво. Спасибі Вашому чудовому сайту за такого репетитора!
  12.07.2017
   Інна, Катерина Акбаровна досвідчений викладач з відпрацьованою методикою викладання. Вона дуже відповідально ставитися до занять , кожен робить урок цікавим і продуктивним. Багато уваги приділяється вимові. Рекомендую.

  Екатерина Акбаровна опытный преподаватель с отработанной методикой преподавания. Она очень ответственно относиться к занятиям , каждый урок делает интересным и продуктивным. Много внимания уделяется произношению. Рекомендую.

  15.06.2017
   Хен
  Мені подобається займатися з репетитором. Матеріал підносить доступно, при появі незрозумілих моментів, пояснює все до дрібниць. Заняття проходять плідно і легко! Чудовий вчитель. Всім рекомендую!
  15.06.2017
   Євгенія
  Висококваліфікований викладач, який легко знайде підхід до кожного учня і підбере програму занять відповідно його потреб. Вона цікаво і зрозуміло пояснює правила граматики, а процесі заняття знайомить великою кількістю нових слів. Час на уроці проходить непомітно.
  24.03.2017
   Катерина
  Дуже уважний, доброзичливий і відповідальний викладач. Інформацію подає у доступній і цікавій формі. Завжди багато нового матеріалу, який добре засвоюється. Я дуже задоволений!
  17.03.2017
   Ольга
  Я дуже рада тому, що займаюся саме з цим викладачем. Дуже позитивний, уважний і відповідальний репетитор. Уроки завжди пролітають швидко і цікаво.
  24.02.2017
   Валерія
  Катерина Акбарівна - відмінний викладач..Заняття проходять легко,захоплююче, не нудно. Чудово розбирається у всіх областях і нюансах англійської мови. Настійно рекомендую.
  19.01.2017
   Оксана
  Я в захваті від занять з репетитором. Заняття проходять легко і цікаво. З кожним уроком щось нове і пізнавальне.
  12.01.2017
   Олег
  Відмінний репетитор.Заняття проходять інтенсивно і насичено. З кожним уроком словниковий запас стає все більше, що мене дуже радує. Всім задоволений. Спасибі.
  17.08.2016
   Лариса
  Чудовий викладач, який знає свій предмет. Дитина займається із задоволенням і інтересом. Відгук позитивний.
  08.07.2016
   Аня
  Дуже подобається займатися з репетитором. Уроки проходять швидко і цікаво. Мову вивчаю з великим задоволенням.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top