Журавска Оксана Валериевна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  14.05.2018
   Рустам

  Прекрасный репетитор! Прогресс огромный! Претензий никаких нет. Рекомендую всем!

  02.05.2018
   Екатерина мама

  Оксана Валерьевна — хороший преподаватель, общий язык найден с первого разговора по телефону) Ребенок доволен, результат ощутили в пробном ВНО. Все нравится! Спасибо!

  24.04.2018
   Максим

  Оксана Валериевна классический педагог и знает свое дело. Я считаю, что с поставленной задачей она справилась. А именно, сделать так, чтобы за короткий срок я смог общаться на украинском языке не имея абсолютно никакой разговорной практики. Я понимаю, что это сложная задача для педагога и не совсем стандартная форма обучения, но на мой взгляд она с ней справилась.

  28.03.2018
   Никита

  Замечательный преподаватель! Готовимся к ДПА. Есть значительный результат! Будем продолжать заниматься! Рекомендую!

  14.10.2017
   мама Марія Станіславівна
  Оксана Валеріївна чудовий репетитор.Навчальний процес був дуже захоплюючим. Прогрес видно навіть після декількох занять.Раджу всім!
  15.05.2017
   Дар'я
  Чудовий репетитор, з багаторічним досвідом роботи та високим рівнем підготовки. За час занять я домоглася великих успіхів. Продовжую займатися далі. Раджу всім.
  11.04.2017
   мама Аліса Анатоліївна
  Дуже задоволена викладачем. Дитина займається дистанційно. Син став набагато впевнено себе почувати та взагалі переосмислив цей предмет. Хороша та сучасна методика викладання. Рекомендую всім, хто має проблеми у вивченні української мови.
  09.03.2017
   Алевтина
  Хочу висловити велику вдячність сайту за те, що знайшли такого прекрасного репетитора. Дуже задоволені цим викладачем, її знаннями і вміннями. Рекомендуємо!!!
  02.02.2017
   Микола
  Роботою репетитора дуже задоволені. Інформацію по предмету дає чітко і доступно. Виявила прогалини в знаннях з української мови, допомогла їх відпрацювати. Успішність у школі підвищилася. Величезне Вам спасибі!
  11.01.2017
   Анастасія
  Грамотний і відповідальний викладач. З великим досвідом роботи і знаннями. За час занять значно підвищилася успішність.Спасибі велике!
  17.12.2016
   Валерія
  Оксана Валеріївна з дочкою займається з літа. За цей час у дитини значно підвищився бал з української мови. Педагог до своєї справи підходить відповідально, доступна методика викладання, вміння зацікавити предметом, пунктуальність, витриманість, все за планом - і так можна перераховувати довго плюси цього репетитора. Рекомендуємо.
  09.06.2016
   Ірина
  Дякую Оксані Валеріївні за проведені уроки. Пояснено все зрозуміло і доступно, іспит зданий. Все відмінно. Раджу цього репетитора.
  09.06.2016
   Світлана
  Оксана Валеріївна досвідчений і уважний викладач. Дала багато корисної інформації з предмета, відмінно підготувала до здачі ЗНО. Спасибі.
  25.03.2016
   В'ячеслав
  Супер репетитор! Професіонал своєї справи. Завжди працює на результат. Дуже раді, що знайшли такого прекрасного репетитора. Велике спасибі.
  25.03.2016
   Тетяна
  Дуже задоволена роботою репетитора. Вміє зацікавити дитину, доступно пояснює предмет. Дитина змогла досягти позитивних результатів за короткий час.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top