Як знайти репетитора

Виберіть анкету

Використовуйте фільтри на сторінці пошуку репетиторів, щоб знайти потрібного викладача

Оформіть заявку

Вкажіть Ваші контактні дані, щоб репетитор міг з вами зв'язатися

Займайтеся

Узгодьте з викладачем розклад і приступайте до занять.

Відгуки

+ Усі відгуки

Відмінний репетитор, пояснює матеріал доступно, якісно, швидко. Допоміг мені розібратися в незрозумілих темах. З поставленим завданням впорався відмінно.

Фролов Юрій Ігорович

Відгук від РОМАНА

Викладач дуже хороший. Дитині займатися подобається, завжди із задоволенням чекає нового уроку. Навчання завжди проводить цікаво і пізнавально.

Сапата Марія Ігорівна

Відгук від САМВЕЛ

Репетитор виправдав всі мої очікування. Репетитор приємний, заняття проходять легко і цікаво. Матеріал підносить доступною мовою. Всім раджу.

Шукаєте роботу репетитором?

Наш портал надає зручний інструмент для пошуку нових учнів. Зареєструйтесь і спробуйте самі!

Асоціація репетиторів України - знайти репетитора легко і просто!

Сьогодні послуги репетиторів набирають все більшої популярності. Вони затребувані не тільки серед школярів – робота приватних викладачів необхідна практично всім. Причин значного підвищення попиту на репетиторські послуги є декілька. Це і неправильно складені навчальні програми, вчителі, у яких відсутня мотивація викладати і, звичайно ж, самі учні, у яких процес навчання не викликає інтересу.

Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача з великим досвідом роботи. У нас ви самостійно або за допомогою менеджера зможете вибрати репетитора, виходячи з різних параметрів. В першу чергу, це ціна за урок, а також досвід викладання і кваліфікація вчителя, методики, які він використовує при навчанні, місце проведення занять.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з анкетами більше 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України, які навчають різних предметів: від традиційної фізики або математики, і до менш поширених – малювання або шахів. Для зручності користувачів анкети розміщені в порядку популярності репетиторів. Перші в списку – найкращі викладачі, а саме ті, хто отримав максимальну кількість позитивних відгуків від учнів.


Як скористатися послугами викладачів на нашому порталі

Якщо необхідно швидко підтягти знання з різних шкільних предметів чи почати підготовку до ЗНО, радимо скористатися послугами вчителя української мови, математики, хімії чи іншої дисципліни, який дає приватні уроки. Викладачі для дітей, які вміють швидко знаходити спільну мову з малюками різного віку, просто незамінні при підготовці до школи. Коли потрібно швидко освоїти розмовну або письмову англійську чи іншу мову для навчання або роботи за кордоном, вам допоможе репетитор іноземних мов. А якщо ви бажаєте підвищити успішність у вузі, зверніться за допомогою до університетського викладача, який працює переважно зі студентами.

Користуватися нашим сервісом легко і зручно. І, що важливо, підібрати репетитора можна абсолютно безкоштовно. Протягом години після того, як ви залишили на сайті Асоціації репетиторів України свою заявку, наші менеджери, з урахуванням ваших вимог і побажань, підберуть ідеального викладача в будь-якому місті України. Заняття з вашим репетитором будуть цікавими і пізнавальними, а результат вас неодмінно потішить!

Сайт зручний і для тих, хто не шукає репетитора, а сам хоче навчати як дітей, так і дорослих. Швидко зареєструватися і створити особистий кабінет може як репетитор, який тільки починає свою професійну діяльність, так і приватний викладач з великим досвідом роботи. Відразу після проходження реєстрації кожен репетитор отримує можливість приймати замовлення, збільшувати дохід, а також ділитися своїми знаннями.

Нові публікації

 • Стенфордська стипендія для українців
  У нас є цікава інформація для всіх, кого цікавлять новини освіти в Україні та можливості отримати вищу освіту за кордоном! Приємний сюрприз із Стенфорда В одному з найпрестижніших університетів всього світу відкрили стипендію для українців. Програма отримала назву Ukrainian Emerging Leaders Program. Ініціатива виходила від Центру демократії,...
 • Ще одна новація - формат ЗНО з іноземної мови
  Новації в ЗНО та сфері освіти з'являються практично щодня. Сама необхідність масштабних змін в українській освіті як мінімум на словах яро підтримують всі. Але кожне окреме нововведення викликає активні дискусії. Торкнулося це і нового порядку проведення ЗНО з іноземної мови. Планується наступна стадія практичної апробації нових тестів з...
 • ЗНО з інформатики. Чи потрібне воно?
    Перелік предметів, з яких учні проходять ЗНО, коригується і доповнюється щороку. До початковим історії, української словесності та математики додалися інші мови і предмети природничого циклу. Зараз працівники освіти та фахівці сфери IT обговорюють доцільність і ефект введення ЗНО з інформатики. Експерти звертають увагу на те, що...
 • ЗНО 2017: норми і заборони
  Виконання тестової роботи в рамках ЗНО 2017 - справа відповідальна. Воно вимагає серйозності і сумлінності. УЦОЯО суворо регламентує процедуру тестування та ввело кілька заборон стосуються поведінки. Давайте розберемося, чого категорично не можна робити учням, коли вони виконують тести. Розмови з іншими учасниками тесту Якщо абітурієнт...
 • Тести ЗНО 2017. Якими вони будуть? Що нового?
      Старт основної сесії ЗНО 2017 23 травня. Низка тестувань триватиме до 16 червня. Як завжди, не обійшлося без нововведень і змін в структурі роботи. До чого готуватися абітурієнтам? Давайте розберу, чим відрізнятимуться нові завдання для ЗНО 2017, які вже затвердило керівництво УЦОЯО. Документ з описом нових тестів...


Top