Як знайти репетитора

Виберіть анкету

Використовуйте фільтри на сторінці пошуку репетиторів, щоб знайти потрібного викладача

Оформіть заявку

Вкажіть Ваші контактні дані, щоб репетитор міг з вами зв'язатися

Займайтеся

Узгодьте з викладачем розклад і приступайте до занять.

Відгуки

+ Усі відгуки

Відмінний репетитор, пояснює матеріал доступно, якісно, швидко. Допоміг мені розібратися в незрозумілих темах. З поставленим завданням впорався відмінно.

Фролов Юрій Ігорович

Відгук від РОМАНА

Викладач дуже хороший. Дитині займатися подобається, завжди із задоволенням чекає нового уроку. Навчання завжди проводить цікаво і пізнавально.

Сапата Марія Ігорівна

Відгук від САМВЕЛ

Репетитор виправдав всі мої очікування. Репетитор приємний, заняття проходять легко і цікаво. Матеріал підносить доступною мовою. Всім раджу.

Шукаєте роботу репетитором?

Наш портал надає зручний інструмент для пошуку нових учнів. Зареєструйтесь і спробуйте самі!

Асоціація репетиторів України - знайти репетитора легко і просто!

Сьогодні послуги репетиторів набирають все більшої популярності. Вони затребувані не тільки серед школярів – робота приватних викладачів необхідна практично всім. Причин значного підвищення попиту на репетиторські послуги є декілька. Це і неправильно складені навчальні програми, вчителі, у яких відсутня мотивація викладати і, звичайно ж, самі учні, у яких процес навчання не викликає інтересу.

Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача з великим досвідом роботи. У нас ви самостійно або за допомогою менеджера зможете вибрати репетитора, виходячи з різних параметрів. В першу чергу, це ціна за урок, а також досвід викладання і кваліфікація вчителя, методики, які він використовує при навчанні, місце проведення занять.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з анкетами більше 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України, які навчають різних предметів: від традиційної фізики або математики, і до менш поширених – малювання або шахів. Для зручності користувачів анкети розміщені в порядку популярності репетиторів. Перші в списку – найкращі викладачі, а саме ті, хто отримав максимальну кількість позитивних відгуків від учнів.


Як скористатися послугами викладачів на нашому порталі

Якщо необхідно швидко підтягти знання з різних шкільних предметів чи почати підготовку до ЗНО, радимо скористатися послугами вчителя української мови, математики, хімії чи іншої дисципліни, який дає приватні уроки. Викладачі для дітей, які вміють швидко знаходити спільну мову з малюками різного віку, просто незамінні при підготовці до школи. Коли потрібно швидко освоїти розмовну або письмову англійську чи іншу мову для навчання або роботи за кордоном, вам допоможе репетитор іноземних мов. А якщо ви бажаєте підвищити успішність у вузі, зверніться за допомогою до університетського викладача, який працює переважно зі студентами.

Користуватися нашим сервісом легко і зручно. І, що важливо, підібрати репетитора можна абсолютно безкоштовно. Протягом години після того, як ви залишили на сайті Асоціації репетиторів України свою заявку, наші менеджери, з урахуванням ваших вимог і побажань, підберуть ідеального викладача в будь-якому місті України. Заняття з вашим репетитором будуть цікавими і пізнавальними, а результат вас неодмінно потішить!

Сайт зручний і для тих, хто не шукає репетитора, а сам хоче навчати як дітей, так і дорослих. Швидко зареєструватися і створити особистий кабінет може як репетитор, який тільки починає свою професійну діяльність, так і приватний викладач з великим досвідом роботи. Відразу після проходження реєстрації кожен репетитор отримує можливість приймати замовлення, збільшувати дохід, а також ділитися своїми знаннями.

Нові публікації

 • Як реєструватися на ЗНО, якщо ви випустились не в 2017 році, а раніше?
  ЗНО-2017 будуть здавати в тому числі і ті, хто розпрощався зі школою кілька років тому. Природно, їх не може не хвилювати питання, яким буде процес реєстрації на ЗНО, яка послідовність дій, чи існує специфіка. І якщо учням одинадцятих класів це детально пояснюють педагоги і працівники сфери освіти, то інші нерідко не так добре поінформовані....
 • Чи можна зареєструватися на ЗНО 2017 за відсутноті паспорта?
    Проведення антитерористичної операції і тимчасова втрата контролю над частиною державної території породжує величезну кількість труднощів перед жителями. Як варіант, випускників та їх близьких, які проживають на тимчасово окупованих територіях хвилює питання: як подати реєстраційні документи на ЗНО-2017 якщо немає паспорта? Що робити?...
 • Викладання української мови для національних меншин. Яким воно буде?
  У міністерстві освіти і науки України оголосили про те, що планують розробити додаткові новації для формування мовних компетентностей учнів закладів з навчанням мовами національних меншин. Відповідний указ вже підписала міністр Л. Гриневич. Для тих, кому цікаві новини освіти в Україні, розповімо про це докладніше. Новації сприятимуть...
 • Як буде проходити реєстрація на ЗНО для тих, хто потребує спеціальних умов?
  Директор Українського центру оцінювання якості освіти В. Карандій розповів про особливості реєстрації учасників, у яких існують реальні проблеми із зором або слухом, учасників АТО, жителів тимчасово непідконтрольних територій. Умови реєстрації Якими будуть умови реєстрації учасників з цих категорій? Особи, для яких потрібні спеціальні...
 • Умови реєстрації учасників ЗНО у 2017 році
  Нагадуємо, що сьогодні відбулася прес-конференція директора УЦОЯО В. Карандія Зокрема, він говорив про процедуру реєстрації на ЗНО-2017. Вона стартує з 6 лютого. Яким чином буде проходити реєстрація на ЗНО? Майбутні випускники та інші бажаючі брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть скористатися допомогою сервісу...


Top