Стенфордська стипендія для українців

Стенфордська стипендія для українців

У нас є цікава інформація для всіх, кого цікавлять новини освіти в Україні та можливості отримати вищу освіту за кордоном!

Приємний сюрприз із Стенфорда

В одному з найпрестижніших університетів всього світу відкрили стипендію для українців. Програма отримала назву Ukrainian Emerging Leaders Program. Ініціатива виходила від Центру демократії, розвитку та верховенства права університету Стенфорд.
Програма стипендії розрахована на рік. У ній візьмуть участь українці, які почнуть навчання з вересня 2017 року. В ході навчання вони можуть розраховувати на виплату 70 тис. $.
У програмі можуть взяти участь фахівці з питань політики, права, підприємці з різних сфер і лідери громадянського суспільства. Завдяки стипендіальній програмі учасники зможуть слухати курси університету, працювати над своїми проектами, які представлять у фіналі навчання. Також стипендіати зможуть співпрацювати з іншими інститутами з кампусу і співтовариством Кремнієвої долини.
Приймаючою стороною виступить центр розвитку демократії та верховенства права в Стенфордському університеті. Кандидатів відберуть на основі аналізу даних про їхні досягнення, внесок в професійну сферу. Візьмуть до уваги і потенціал запропонованого ними проекту.
Главою програми стане мислитель, експерт з економіки і політики Френсіс Фукуяма.
Організатори впевнені, що можливості Стенфорда, центру розвитку демократії та ентузіазм учасників програми відкривають чудові перспективи розвитку української науки і суспільства.
Подача заявок на програму триватиме до 15 лютого 2017 року. Дізнатися більше про програму та подати документи можна на її офіційній сторінці.


Top