Що ми знаємо про українську мову, крім того, що...

Що ми знаємо про українську мову, крім того, що вона є однією з найбільш мелодійних мов у світі?

По-перше, 9 листопада відзначається День української мови та писемності. Як правило, розпорядженнями МОН проводяться шкільні олімпіади, конкурси та відкриті уроки, присвячені рідній мові. А також, щорічно пишеться Всеукраїнський диктант, взяти участь в якому можуть абсолютно всі. При бажанні,у вас є нагода вислати свою роботу на перевірку або дочекатися офіційного тексту, викладеного в інтернеті. Це прекрасний шанс, дізнатися свій реальний рівень володіння державною мовою, а випускникам ще й оцінити свої знання, і, на основі цих результатів, правильно розподілити пріоритети при підготовці до ЗНО. Велика кількість помилок — сигнал про те, що вам потрібен репетитор з української мови в Києві.

Словник нашої мови дуже багатий і нараховує приблизно 250тис. слів. Найбільша  їхня кількість  починається з букви «П», а найменше ми користуємося буквою «Ф».

Українська мова має безліч синонімів до будь-яких слів. Наприклад, однозначними з поняттям «вогонь» є слова «полум`я», «багаття», «ватра». А українське слово «горизонт» можна назвати ще й «небосхилом», «небокраєм», «обрієм», «видноколом». Ще одна відмінна риса –наявність зменшено-пестливих  слів: навіть поняття «ворог» можна назвати більш м’яко, словом «воріженьки». Поцікавтеся, ще більше прикладів може навести репетитор української мови в Києві або в іншому місті України.

Нагадаємо, що українська мова — обов’язкова до здачі на ЗНО, тому радимо починати поглиблювати свої знання прямо зараз. Щоб легше розібратися в ній, скористайтеся послугами професіоналів. Репетитор української мови в Києві зробить процес більш цікавим і легким. Ми рекомендуємо читати якомога більше літератури українською і не просиджувати заняття даремно. Володіти українською мовою потрібно кожному, це істина.


Top