Репетитор зоології в Києві

Підготовка до ЗНО з біології включає в себе знання різних її частин, в тому числі і зоологію. Цей предмет вивчає тваринний світ, будову і життєдіяльність різних видів тварин, їх безпосередній зв’язок із середовищем проживання, історію їх розвитку та інше. Сама ж ця наука також складається з декількох дисциплін.

У школі цей предмет вивчається не дуже докладно, так як шкільна програма дуже поверхнева, і має суворий графік. Якщо учень за виділений час не зміг повністю розібратися з зоологією, йому доводиться заповнювати ці прогалини власними силами, або ж звертатися за допомогою до фахівців. Репетитор по зоології в Києві дозволить кожному учневі значно підвищити свої знання цієї дисципліни, і тим самим збільшити шанси науспешное проходження тесту і надходження до обраного ВНЗ.

Важливо, що зоологія пов’язана не тільки з різними біологічними науками, але також і з медициною і ветеринарією. Тому предмет важливий для абітурієнтів, які мають бажання вчитися в медичних вищих навчальних закладах. Отримані знання на заняттях з репетитором обов’язково стануть в нагоді не тільки на тесті, але і в майбутньому навчанні у ВНЗ.

Репетитор зоології в Києві здатний правильно викласти весь матеріал своєї дисципліни в доступній та зрозумілій формі. Такі професіонали завжди враховують можливості своїх учнів і ретельно продумують план занять. Тільки таким чином можна отримати високий результат, при цьому розвинути у самої дитини бажання до навчання.

Необхідно тільки пам’ятати, що репетитор зоології в Києві повинен мати не просто вищу освіту, а й досвід викладання свого предмета, і спілкування зі студентами. Тоді він дійсно буде мати величезну популярність серед учнів.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 9 викладачів зоології, Київ. Всього репетиторів в базі: 4823


Викладацький стаж - близько 1 року. Працювала з учнями середньої школи для поліпшення їхньої успішності.


Викладав географію в с.ш. 120 і біологію в с.ш.188 р. Києва. Працював за сумісництвом доцентом кафедри екології Державної Академії Житлово-Комунального господарства (на той момент) і в ряді приватних Вузів. Викладав дисципліни - гідрологія, метеорологія,...


Досвід викладання – практика в школі в 2016 році. Репетиторська діяльність – з 2014 року.


2009-2010 рік - кафедра фізіології людини, студентська практика; 2010-2014 - загальноосвітня школа, вчитель біології, хімії та екології, заступник директора з навчально-виховної діяльності; З 2014-го року працюю в КЛБ і також консультую експериментальні...


2 роки в школі № 132. репетиторський стаж - 5 років


працювала в дитячому садку №118 три роки, рік у коледжі ім. Сухомлинського, займалась репетиторством з підготовки в мед училище і у богомольця на фарм. факультет,


Підготовка до Всеукраїнської олімпіади з біології групи школярів (2008 р.) Практика викладання курсу "Біоорганічна хімія" у Вузі (2015 р.) Приватний репетитор (з 2008 року)


Досвід підготовки до олімпіад та МАН з біології та екології, ЗНО, вступних до медичного коледжу. Керівник біологічного гуртка. Легко знаходжу спільну мову з учнями, орієнтуюсь на творчий підхід, індивідуальні особливості сприйняття учнем інформації, його...

Top