Приватні репетитори в Житомирі

Якщо вам потрібні додаткові заняття по одному з предметів шкільної або університетської програми, вам варто звернутися за допомогою приватних викладачів. На нашому сервісі зареєстровані досвідчені репетитори в Житомирі, які допоможуть удосконалити ваші знання, підвищити успішність в шолі та підготують до здачі ЗНО або екзаменів в університеті.
Щоб знайти педагога, який буде відповідати вашим вимогам, на нашому сайті складено простий і зручний каталог з анкетами репетиторів в різних галузях — математиці, літературі, іноземних мовах, кресленні та інших. Ви можете замовити послуги репетитора онлайн або зв’язатися по телефону, щоб наш співробітник зміг підібрати вам декілька відповідних варіантів.
Репетитор на дому стане прекрасною альтернативою груповим курсам. Ви можете самостійно визначати кількість, час і тривалість занять. При виборі педагога радимо вам звернути увагу на наступні параметри:

Переваги сервісу Repetitor.org.ua

Довіривши вибір репетитора нашого сервісу, ви можете бути впевнені в якісному результаті. Ви зможете заощадити час на пошуки відмінного викладача, адже на нашому сайті вже зареєстровані всі кращі репетитори України. Ми постійно продовжуємо поповнювати базу педагогів, підтримуємо зв’язок з клієнтами і отримуємо правдиву, об’єктивну інформацію про результати занять. Вчитися з Repetitor.org.ua завжди легко і зручно!

Житомир
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Житомира. Всього репетиторів в базі: 6484

2 роки стажу. Індивідуальний підхід, зрозумілість викладання матеріалу


Стаж роботи вчителем 20 років. Маю вищу категорію. Працюю в ліцеї та школі.


Працюю в школі по спеціальності з 2012 року. Методику викладання розробляю індивідуально, залежно від особливостей та знань учнів. Практикую тестові завдання, які полегшують підготовку до ЗНО. Багато часу приділяю саме практичним заняттям.Також використовую...


Педагогічний стаж- 5 років. Працюю вчителем української мови та літератури, англійської мови в ДПТНЗ "Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну". У роботі використовую різні методи і форми навчання. З кожним учнем знаходжу індивідуальний...


Працюю вчителем в КЗ"Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей"


Досвід роботи з дорослими та дітьми більше 5 років (літні англомовні табори, досвід спілкування з носіями мови). Індивідуальний підхід до викладання. Використання різних комунікативних методів. Навчання через спілкування. Підбір навчального матеріалу...2 роки


Вже третій рік поспіль працюю репетитором, маю досвід роботи в садочку (всі групи), зі школярами 1-11 класи, студентами медичного коледжу та технікумів. Під час першого заняття з учнем, знайомлюсь з рівнем знань англійської мови та дізнаюсь сферу інтересів....Досвід роботи репетитором англійської мови і украинсокого мови більше 3 років. На заняттях індивідуальний і творчий підхід; використовую різні матеріали (при необхідності, складаю власні завдання) Завжди відкрита для нового!

Top