Репетитор з юриспруденції

Юрист — це досить популярна і затребувана професія в сучасному світі. Багато випускників бажають відкривати себе в юриспруденції і тому вибирають таку спеціалізацію і навчальний заклад. У школі цей предмет не вивчається, тому студенти стикаються з абсолютно новою для себе дисципліною.

Сама по собі це не складна наука, але вона вимагає посидючості, адже закони, правила та інша документація складена важкою професійною мовою, і багато студентів просто не в силах самостійно розшифрувати ту чи іншу інформацію. У таких ситуаціях допоможе тільки репетитор з права. На користь такого способу навчання предмета є кілька факторів, а саме заняття з кваліфікованим фахівцем, який володіє не тільки теоретичними знаннями в цій області, але і практичними. Також такі заняття, тим більше за індивідуально
розробленою програмою, дозволять швидко і більш детально вивчити предмет, підготуватися до здачі іспиту або написання курсової роботи. Не слід також забувати, що ця дисципліна має багато цікавих завдань, допомогти розв’язати які може тільки професійний репетитор з правоведенню.

Вивчити цей предмет можна самостійно, але на це може піти багато часу, адже перевірити, чи правильно засвоїли знання, буде просто нікому. А так, репетитор юриспруденції зможе відповісти на всі питання, які виникнуть в результаті вивчення тієї чи іншої теми, і направити свого учня в правильне русло. Підготовка до іспиту з юриспруденції дуже важлива, тому краще довіритися фахівцям і отримати не тільки високу оцінку, але і відмінні знання, які обов’язково стануть в нагоді в подальшому в роботі кожному юристу.

Юриспруденція
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по юриспруденції.

Допомагаю учням та студентам у засвоєнні матеріалу з різних галузей права, а також з загальних наук юриспруденції. Підтягую студентів для здачі різного плану робіт (самостійних, контрольних, модульних, курсових, дипломних). Підготовка студентів...


Досвід викладання та роботи з носіями мови. Інтенсивний курс, індивідуальний підбір програм і матеріалів. Участь у міжнародних проектах спільно з комерційними та дипломатичними представництвами країн Європи (Великобританія, Австрія, Швейцарія та ін) і Азії...Викладання права інтелектуальноїВважаю, що інтерес дитини викликають різного роду історії, легенди або розповіді. Чим яскравіше вони, тим легше дитині засвоїти матеріал. Іноді для відволікання від великого обсягу інформації необхідно перейти на ігри, що неодноразово практикувала.


Допоможу поглиблено вивчити навчальний матеріал по праву, підготуватися до олімпіад та ЗНО
5 років


Стаж роботи в структурі МВС 3 роки (державна служба по боротьбі з економічними злочинами, секстор дільничих інспекторів міліції). С 2016 року. в ЗСУ (юридичний відділ)Я проводжу заняття у формі постійного діалогу, в неформальній обстановці, щоб у нас була можливість повністю зануритися в навчальний процес.


Викладач з 2007 року. У своїй методиці намагаюся максимально індивідуально підходити до навчання кожного учня, враховуючи його психологічні особливості. Основою занять є класична методика викладання вищої школи - читання матеріалу у вигляді лекцій, і...


Педагогічний стаж 33 роки. Науковий 13 років.

Top