Репетитор японської мови в Києві

На сьогоднішній день однією з найбільш незрозумілих і складних для європейської людини мов є японська. Вся справа в тому, що ця мова не має нічого спільного зі слов’янськими, французькими, англійськими формами. Самостійно вивчити цю мову з нуля ще не вдавалося нікому, навіть використовуючи всю сучасну літературу і витрачаючи на навчання багато часу і сил.

Домогтися високого результату і підкорити цю мову можна тільки за допомогою справжнього професіонала. Репетитор японської мови в Києві — це найідеальніший варіант, який швидко привеле до наміченої мети. Зараз взагалі будь-яке навчання краще довірити фахівцям, навіть підготовка до ЗНО повинна проводитися кваліфікованим репетитором.

Слід зазначити, що писемність японської мови включає себе близько 1800 різних ієрогліфів, які можуть позначати як букву, так і ціле слово. Для порівняння, в англійському алфавіті всього лише 28 букв, які мають схожість з нашими. До того ж ця мова багата на катани і хірогани-слогани. Розібратися з цим всім може тільки репетитор японської мови в Києві і донести всі нюанси цієї мови своєму учневі.

Крім складної граматичної і лексичної складової японську мову відома своєю різною манерою розмови до співрозмовників. Звернутися однаково до молодого хлопця і літньої дами не можна, та й японці просто нічого не зрозуміють. А ось репетитор японської мови в Києві навчить правильно використовувати приставки, суфікси в різних ситуаціях, в спілкуванні з різними людьми.

Вибираючи собі викладача для індивідуальних занять потрібно звернути увагу в першу чергу на тих, хто має досвід спілкування з носіями мови. Адже вони відмінно володіють розмовною мовою, і практичні заняття з такими вчителями матимуть позитивний результат.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 12 викладачів японської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 6424

З 2009 року викладала англійську мову. З 2010 року - викладаю японську мову. Закінчила курси японської мови, а також у 2016 році пройшла стажування для викладачів японської мови в Міжнародному центрі вивчення японської мови (Japan Foundation, Kita Urawa) в...Досвід викладання та роботи з носіями мови. Інтенсивний курс, індивідуальний підбір програм і матеріалів. Участь у міжнародних проектах спільно з комерційними та дипломатичними представництвами країн Європи (Великобританія, Австрія, Швейцарія та ін) і Азії...


На даний момент викладаю японську у школі учням 2го класу. Також є репетитором англійської мови учнів 4-го класу.


Викладацький стаж лише рік. Але ж всі з чогось починали. Є величезне бажання донести до дітей знання, пробудити істинний інтерес і залишити приємні емоції після годинки заняття.


Займалася близько року з учнями 4-6 класів, також допомагала учням 9х класів у підготовці до ДПА та контрольним.


Досвід роботи з 2013 року


Працюю репетитором близько 2-х років
Працювала приватним викладачем японської


Top