Репетитор з японської мови

Мода на все східне вже не перший рік завойовує Європу. Східні тенденції в одязі, музиці, образотворчому мистецтві і навіть в кулінарії сьогодні стали для нас звичними і не викликають подиву. Суші — традиційна японська їжа — стали для нас не менш звичайним явищем в ресторанах і пунктах швидкого харчування, як американські хот-доги або італійська піца. Для тих, хто хоче цілком і повністю зануритися в світ японської культури і звичаїв буде доречним звернутися до репетитора з японської мови.

Звичайно ж, мало хто зважиться вивчати такий складну і незвичайну для нас японську мову самостійно за підручниками. Однак під керівництвом досвідченого наставника, яким стане Ваш репетитор японської мови, все стане можливим і доступним. Головне — Ваше бажання!

Залежно від віку учня викладач підбирає методику навчання, що найбільше підходить. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку оптимально підходить ігрова форма вивчення матеріалу. Веселі картинки та історії допоможуть легко і швидко запам’ятати ієрогліфи, а цікаві ігри перетворять індивідуальні уроки в захопливу подію.

Для дорослих різних вікових груп також складається індивідуальна програма навчання. Як правило, вибір методики ґрунтується на:

 

Індивідуальні уроки з репетитором з японської мови, безсумнівно, матимуть великий успіх, якщо з Вашої сторони також буде надходити ініціатива і бажання освоювати нові знання .

Японська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по японської мови. Всього репетиторів в базі: 5689

З 2009 року викладала англійську мову. З 2010 року - викладаю японську мову. Закінчила курси японської мови, а також у 2016 році пройшла стажування для викладачів японської мови в Міжнародному центрі вивчення японської мови (Japan Foundation, Kita Urawa) в...Досвід викладання та роботи з носіями мови. Інтенсивний курс, індивідуальний підбір програм і матеріалів. Участь у міжнародних проектах спільно з комерційними та дипломатичними представництвами країн Європи (Великобританія, Австрія, Швейцарія та ін) і Азії...


На даний момент викладаю японську у школі учням 2го класу. Також є репетитором англійської мови учнів 4-го класу.


Проводжу індивідуальні заняття для дітей шкільного віку протягом останніх 2-ох років


Викладаю з 2014 року. На уроках використовую різноманітні матеріали, підручники, аудіофайли щоб допомогти учневі засвоїти мову у всіх його проявах, у тому числі усне мовлення.


Викладацький стаж лише рік. Але ж всі з чогось починали. Є величезне бажання донести до дітей знання, пробудити істинний інтерес і залишити приємні емоції після годинки заняття.


Займалася близько року з учнями 4-6 класів, також допомагала учням 9х класів у підготовці до ДПА та контрольним.


Працюю репетитором близько 2-х років15 років педагогічного стажуДосвід роботи з дітьми з 2 до 14 1) Приватна школа "На перехресті" 2) Дитячий центр "Смартик" 3) Школа дитячого розвитку "Друзі" 4) Дитячий центр "Натхнення" 5) Дитячий центр "Be Happy"Top