Репетитор вищої математики в Харкові

Багато вчених вважають, що саме рівень розвитку вищої математики відображає рівень розвитку всієї нашої цивілізації. Це — найточніший інструмент, за допомогою якого ми пізнаємо навколишній світ або вирішуємо проблеми найскладніших розрахунків. Вища математик необхідна і астроному, що спостерігає Всесвіт, і інженеру, що проектує гігантські мости, а репетитор з вищої математики в Харкові — ключ до досягнення успіху.

Через складність цієї науки майбутнім астрономам і інженерам часто необхідна допомога в її вивченні. Індивідуальні уроки з цього предмету не завадять будь-якому студенту чи старшокласнику, оскільки практично кожен початківець в цій області стикається з деякими труднощами. Тому перш за все потрібно уважно вибрати викладача.

Репетитори з вищої математики в Харкові — це професіонали найвищого класу, часто мають наукові ступені і патентовані наукові розробки. На сайті repetitor.org.ua працюють саме такі люди. Вони розуміють ваші проблеми і поставляться серйозно до будь-якого завдання, будь то освоєння курсу «з нуля» або підготовка до проміжної контрольної. На нашому сайті обов’язково знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики в Харкові .

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів вищої математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 4823

Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.Досвід репетиторства з 2010


Викладаю лабораторні роботи з механіки, молекулярної фізики, експериментальної фізики на кафедрі фізики,Харківського національного педагогічного університету імені Сковороди пртягом року.Почав свою репетиторську діяльність ще в 2014. На той момент пояснював студентки психологічного факультету вищу математику. В результаті, вона успішно здала іспит.


Займаюся з ученицею 8 класу алгеброю і геометрією - з'явилися помітні успіхи через місяць після початку навчання.


Допоможу школярам, студентам розібратися в матеріалі (шкільний курс і курс вищої математики). Вирішую індивідуальні завдання з вищої математики (курс математичного аналізу, аналітична геометрія, лінійна алгебра, диференціальні рівняння)


Репетиторський досвід – з 2011 року.


Викладала репититором більше року, з математики. Є бажання викладати німецьку.


з 2011 року працюю вчителем. з 2014 року є викладачем вищої математики у внз.


- Знайду підхід до кожного учня . - Допомога з домашніми роботами . - Підготовка до самостійних робіт та контрольним. - Підготовка до ЗНО і ДПА.
Займалася викладанням IT курсах, а так само допомагала багатьом студентам у вирішенні завдань.

Top