Репетитор вищої математики в Харкові

Багато вчених вважають, що саме рівень розвитку вищої математики відображає рівень розвитку всієї нашої цивілізації. Це — найточніший інструмент, за допомогою якого ми пізнаємо навколишній світ або вирішуємо проблеми найскладніших розрахунків. Вища математик необхідна і астроному, що спостерігає Всесвіт, і інженеру, що проектує гігантські мости, а репетитор з вищої математики в Харкові — ключ до досягнення успіху.

Через складність цієї науки майбутнім астрономам і інженерам часто необхідна допомога в її вивченні. Індивідуальні уроки з цього предмету не завадять будь-якому студенту чи старшокласнику, оскільки практично кожен початківець в цій області стикається з деякими труднощами. Тому перш за все потрібно уважно вибрати викладача.

Репетитори з вищої математики в Харкові — це професіонали найвищого класу, часто мають наукові ступені і патентовані наукові розробки. На сайті repetitor.org.ua працюють саме такі люди. Вони розуміють ваші проблеми і поставляться серйозно до будь-якого завдання, будь то освоєння курсу «з нуля» або підготовка до проміжної контрольної. На нашому сайті обов’язково знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики в Харкові .

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів вищої математики, Харків.


Займалася викладанням IT курсах, а так само допомагала багатьом студентам у вирішенні завдань.Досвід репетиторства з 2010Почав свою репетиторську діяльність ще в 2014. На той момент пояснював студентки психологічного факультету вищу математику. В результаті, вона успішно здала іспит.


4 роки

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Допоможу школярам, студентам розібратися в матеріалі (шкільний курс і курс вищої математики). Вирішую індивідуальні завдання з вищої математики (курс математичного аналізу, аналітична геометрія, лінійна алгебра, диференціальні рівняння)46 років на кафедрах фізики і математики у ВУЗах Харкова


1993-1999 загальноосвітня школа, вчитель математики 1999-2014 ліцей (при Харківській Академії дизайну), викладач математики, фізики, перша категорія. Є публікація в науковому журналі "Молодий вчений"(2014) (журнал включений в міжнар.каталог наукових...

Top