Репетитор вищої математики в Харкові

Багато вчених вважають, що саме рівень розвитку вищої математики відображає рівень розвитку всієї нашої цивілізації. Це — найточніший інструмент, за допомогою якого ми пізнаємо навколишній світ або вирішуємо проблеми найскладніших розрахунків. Вища математик необхідна і астроному, що спостерігає Всесвіт, і інженеру, що проектує гігантські мости, а репетитор з вищої математики в Харкові — ключ до досягнення успіху.

Через складність цієї науки майбутнім астрономам і інженерам часто необхідна допомога в її вивченні. Індивідуальні уроки з цього предмету не завадять будь-якому студенту чи старшокласнику, оскільки практично кожен початківець в цій області стикається з деякими труднощами. Тому перш за все потрібно уважно вибрати викладача.

Репетитори з вищої математики в Харкові — це професіонали найвищого класу, часто мають наукові ступені і патентовані наукові розробки. На сайті repetitor.org.ua працюють саме такі люди. Вони розуміють ваші проблеми і поставляться серйозно до будь-якого завдання, будь то освоєння курсу «з нуля» або підготовка до проміжної контрольної. На нашому сайті обов’язково знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики в Харкові .

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів вищої математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 6490

Працюю репетитором 3 роки


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.З 2012 по 2014 рік я працювала репетитором англійської мови та математики у дитини 6 класу. Це поклало початок моєму викладацького стажу. Навчаю за методикою: пояснив тему - вирішили завдання - домашнє завдання - контроль знань з пройденноВикладаю інформатику та програмування в Вузі (СибГУТИ). Маю досвід репетиторства з математики, інформатики та програмування школярам і студентам.


Хороший викладач той, хто може знайти підхід до будь-якого учня,нестандартний і "горить" своєю наукою.


Займалася викладанням IT курсах, а так само допомагала багатьом студентам у вирішенні завдань.Досвід репетиторства з 2010


Викладаю лабораторні роботи з механіки, молекулярної фізики, експериментальної фізики на кафедрі фізики,Харківського національного педагогічного університету імені Сковороди пртягом року.Почав свою репетиторську діяльність ще в 2014. На той момент пояснював студентки психологічного факультету вищу математику. В результаті, вона успішно здала іспит.Репетиторський досвід – з 2011 року.

Top