Репетитор вищої математики в Дніпропетровську

Освоїти курс вищої математики без сторонньої допомоги здатний далеко не кожен. Адже вища математика — одна з найскладніших дисциплін, наявних в арсеналі науки. При цьому її значення для людства важко переоцінити. Саме методи вищої математики дозволили Ейнштейну відкрити теорію відносності, а вам — користуватися мобільним телефоном. Завдяки вищій математиці сьогодні існує інтернет, а в ньому — наш сайт repetitor.org.ua, де представлені кращі репетитори з вищої математики в Дніпропетровську.

Отже, для успішного освоєння цієї найважливішої наукової дисципліни вам напевно знадобляться індивідуальні уроки. Наступним вашим кроком має бути ретельний вибір викладача. І ви можете зробити це прямо зараз.

Якщо ваші діти ще не студенти, а тільки почали вивчення цього розділу математики в рамках програми старших класів, але ви вже не уявляєте, як допомогти їм «робити уроки» — в цьому випадку також прийде на допомогу наш досвідчений педагог.

Про що вам турбуватися не доведеться — так це про те, чи знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики Дніпропетровську. Викладачі, що працюють на нашому сайті, зуміють вирішити будь-яке ваше завдання- хочете ви почати освоєння вищої математики «з нуля», ліквідувати невеликі прогалини в своїх знаннях з предмету, або підготуватися до здачі контрольної.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів вищої математики, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 4504

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...Робота вчителем математики в класах з поглибленим вивченням математики -7 років Робота в багатопрофільному ліцеї - 2 роки Робота методистом та заступником директора з науково-методичному центрі - 2 роки Робота викладачем в коледжі - 5 роківСШ №96 вчитель математики у 2011 році, стаж-1.5 місяця. Репетитор -стаж з 2011 року. Доступний виклад матеріалу Усунення прогалин всіх складностей4 роки і 3 місяці. 1 рік роботи в школі, далі у коледжі.


Робота асистентом на кафедрі вищої математики УДХТУ, 1999-2001рр., асистент кафедри математики Української академії банківської справи (заочний філія), 2002-2003рр., вчитель інформатики та математики в СШ 26, 2005-2006рр. Дуже легко і доступно пояснюю,...


Маю хороший досвід індивідуальних занять з математики.Індивідуальний підхід.Легко знаходжу спільну мову з дітьми і підлітками. Підтримка успішності в школі. Допомога в засвоєнні пропущеного та поточного матеріалу, усунення прогалин, систематизація...


1.5 року. Викладав у дитячому науковому таборі природничі науки.


асистент кафедри Інформатика, Дніпродзержинський Державний Технічний Університет 2006-2016рр.
Стаж роботи вчителем математики - 30 років. 10 років займаюсь репетиторством з математики. Готую дітей до ЗНО, ДПА, а також підвищую успішність у школі з математики. Звертайтеся.


08.12.2008 – н. в. приватний підприємець - виявлення та усунення прогалин у знаннях з математики(алгебра і геометрія) учнів 6-11 класів. - підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного тестування) з математики. - підготовка до випускних іспитів (9 та...

Top