Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Вінниці. Всього репетиторів в базі: 5321


Більше 5 років


Робота репетитором більше 3х років. Займаюся з дітьми різного віку та розвитку. Готую дітей до школи, є досвід роботи з "особливими" дітьми. Готую до ЗНО, ДПА, а так само підвищую рівень знань школярів і студентів. Гарантую роботу за сучасними...


Педагогічний стаж 1.5 роки. Працював в ДП УДЦ \"Молода гвардія\". Користуюсь інноваційними методами навчання, при роботі з учнями. Очолював дебатну школу, в якій готував учнів до змагань.


Працював викладачем історії в Одеському професійно-технічне училище машинобудування


2011-2013 рр. - Викладач центру іноземної ділової мови


Аспірантка Донецького національного університету (кафедра історії та теорії української і світової літератури). Займаюсь вивченням драматургії представників української еміграції, методикою викладання літературознавчих дисциплін. Свої дослідження публікую у...


• З 17 січня 2005 року до 1 квітня 2013 працював викладачем спецдисциплін у Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі (ПТУ-4). Навчав учнів працювати з: • ОС MS Windows-95/98/NT/2000/XP/Vista/7 • пакетом програм MSOffice (Word, Excel,...Готую абітурієнтів до ЗНО Викладаю інформацію доступно і цікаво, що допомагає поліпшити засвоєння теми.


3 года в школе учителем начальных классов


Досвід роботи: Червень 2012 року до поточного часу Викладала учням від 9 до 40 років. Програму навчання розробляю виходячи зі знань, цілі учня і поставлених термінів. До кожного учня індивідуальний підхід.


1


12 років


4 роки

Top