Ужгород
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Ужгорода.

Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)


Досвід викладання - 5 років(3 з них після здобуття вищої освіти) Викладаю англійську онлайн та очно. Навчаю як дорослих, так і дітей.  Навчаю застосовувати мову, як цілісний інструмент, без відокремленого навчання граматиці та "послівного"...


Займаюсь репетиторством польської мови впродовж 2 років. Усні та письмові переклади, допомога у вирішенні контрольних робіт, індивідуальний підхід до кожного учня, швидке та ефективне вивчення мови.Займаюся репетиторством протягом 3 років, можу знайти підхід до різних діток, так як застосовую різні методи навчання! Займаюся з дошкільнятами та учнями 1-9 класів.


Займаюсь з дітьми англійською на дому.Допомагаю з домашнім завданням,пояснюю матеріал .з дітьми молодших класів в ігровій формі.Опит 1 рік.Школярка перейшла після моїх занять у гімназію.також я займалась з носіями мови.


Стаж більше 5 років. Приватний репетитор угорської мови. Репетитор у мовній школі Skillberg (2016-2017рр., м. Ужгород). Центр розвитку для дошкільнят "Унікум" (2017-2018рр., м. Ужгород).


10 років (курси, школа, університет, школа з поглибленим вивченням іноземної мови, перекладач - усний)


3 роки


Стаж викладання з 2011 року.


Вів підготовчі заняття в Закрпатском художньому інституті, і приватні уроки живопису, малюнку, композиції, кольорознавства і перспективи. До кожного учня індивідуальний підхід, в залежності від рівня підготовки, обдарованості і цілей занять. Володію і...
стаж викладання 5 років


викладацький стаж 2 роки в університеті, де я вчилася

Top