Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Ужгорода. Всього репетиторів в базі: 4916

Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)
Викладав у школі 3,5 роки, з 2005 по 2008. Працюю Репетитором більше 11 років. Основа мого викладання — індивідуальний підхід до кожного учня. Я даю як широкі знання з предмета, так і "заповнюю прогалини" по мові. Ті з моїх учнів, які...


Викладаю як для дітей , так і для дорослих. Маю досвід роботи в США, вже 3 роки працюю з дорослими , 5 років з дітьми.


Займаюся репетиторством протягом 3 років, можу знайти підхід до різних діток, так як застосовую різні методи навчання! Займаюся з дошкільнятами та учнями 1-9 класів.Займаюсь з дітьми англійською на дому.Допомагаю з домашнім завданням,пояснюю матеріал .з дітьми молодших класів в ігровій формі.Опит 1 рік.Школярка перейшла після моїх занять у гімназію.також я займалась з носіями мови.Викладаю більше п'яти років англійську мову в коледжі мистецтв імені Ерделі. Даю приватні уроки англійської роблячи упор на розмовну мову. У викладанні використовую сучасні методики вивчення, в тому числі іноземні матеріали.


Стаж викладання з 2011 року.


Вів підготовчі заняття в Закрпатском художньому інституті, і приватні уроки живопису, малюнку, композиції, кольорознавства і перспективи. До кожного учня індивідуальний підхід, в залежності від рівня підготовки, обдарованості і цілей занять. Володію і навчаю...Маю навики репетиторства на дому. Навчаю дітей дошкільного віку, початкової та середньої школи, готую до ЗНО. Навчаю за новими розробками методики навчання.


стаж викладання 5 років

Top