Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Миколаїв. Всього репетиторів в базі: 6040

Шкільний стаж 4 роки


Викладаю англійську для знайомих.


Понад два роки успішно готую учнів до ЗНО. Займаюся українською мовою та літературою з учнями як основної школи (5-9 класи), так і старшої (10-11 класи). До кожного учня шукаю індивідуальний підхід, а далі - працюємо на результат.


Досвід роботи з групами дітей в Палаці творчості учнів (2 роки), досвід індивідуальних занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку (3 роки).15 років27 років, середня школа, вища категорія, вчитель-методист, робота з творчого розвитку блокова подача матеріалу, використання всіх доступних форм ІКТ, інтерактивні технології, навчання віршування. Пишу вірші, публікуюся в українських альманахах


1года4 роки педагогічного стажу в загальноосвітній школі4 року в ЗОШ, різна методика викладання, ігрова форма, усна мова, письмо, мультфільми іноземною мовою.


Працюю з 2006 р., з різними віковими групами, починаючи з дошкільного віку (з 2-х років і старше).Пропоную послуги і допомога в отриманні всіх рівнів мови,освоєння шкільної програми,підготовка до ЗНО,вступу до Вузів. Використовую інтерактивні ігри та аудіо -...


Студентка філологічного факультету. Досвід роботи 1.5 року з дітками. Виконання дз, уроки фонетики, граматики, ігрова форма проведення уроку.

Top