Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 5984

1 рік


13 років


Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Працюю вчителем 13 років, готую учнів до ЗНО та ДПА. Також допомагаю дітям і дорослим у вивченні української мови. Звертайтеся. Для кожного складаю індивідуальний план, застосовую особистісний підхід та використовую сучасні методи навчання.


Досвід педагогічної діяльності – з 2004 року.Магістр психології, знавець історії галицьких земель (гід), відмінні результати навчання української мови та літературиПройшла педагогічну практику у лінгвістичній гімназії, 2 місяці. Виклала учням старших класів (10 та 11), нам вдалося потоваришувати, я багато навчилась від них, а вони, за їх словами, від мене.
викладач університету - з 2004 року, підготовка абітурієнтів з української мови та літератури - з 2005 року (спочатку за тестами університету, потім - підготовка до ЗНО). Підготовка комплексна - мова та література. 2 заняття в тиждень по півтори години...


Є досвід викладання української як іноземної. Заняття проводяться тільки індивідуально за окремою програмою, складеною відповідно до рівня знань кожного учня. Інтерактивні методи (відео, таблиці, додатковий матеріал) та цікаве проведення занять гарантую!


УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, Рівні підготовки: Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до школи, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Граматика, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Носій мови, Підготовка до вступу за...


Заняття з дітьми середніх класів. Легко освоюємо шкільну програму, за можливості беремо додатковий матеріал. Креативність та розуміння при підході до занять гарантую.

Top