Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 5195

13 роківЯк приватний репетитор пропоную: 1) індивідуальні, парні та тріо заняття; 2) безкоштовне перше заняття та розробка індивідуального плану навчання; 3) можливість фіксованого та нефіксованого графіка занять; 4) проведення занять лише іноземною мовою; 5)...


Магістр психології, знавець історії галицьких земель (гід), відмінні результати навчання української мови та літературиПройшла педагогічну практику у лінгвістичній гімназії, 2 місяці. Виклала учням старших класів (10 та 11), нам вдалося потоваришувати, я багато навчилась від них, а вони, за їх словами, від мене.


Займалася навчанням англійській дітей середнього шкільного віку у рамках роботи вихователем в літньому таборі, а так само присвячувала цьому весь вільний від навчання час протягом року.


Є досвід викладання української як іноземної. Заняття проводяться тільки індивідуально за окремою програмою, складеною відповідно до рівня знань кожного учня. Інтерактивні методи (відео, таблиці, додатковий матеріал) та цікаве проведення занять гарантую!


Заняття з дітьми середніх класів. Легко освоюємо шкільну програму, за можливості беремо додатковий матеріал. Креативність та розуміння при підході до занять гарантую.Займалася з дитиною, 8 клас. Викладала математику, а також англійську мову.

Top