Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 4485

13 років


Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


6 місяців викладання в школі (7-11 класи), більше 1 року занять з дітьми молодшого шкільного віку, досвід репетиторства понад 2 роки.


Магістр психології, знавець історії галицьких земель (гід), відмінні результати навчання української мови та літератури
Рік працйювала репетитором з української мови. Також проходила стажування в Стамбулі (Туреччина) в старшій школі Кадикьой Лісесі, де працювала вчителем англійської мови. Моя програма складена так, щоб учень якомога більше запам'ятовував і практикувася...Займалася навчанням англійській дітей середнього шкільного віку у рамках роботи вихователем в літньому таборі, а так само присвячувала цьому весь вільний від навчання час протягом року.


Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, філологічний факультет, магістр, спеціальність - українська мова та література. Під час навчання в університеті пройшла спецкурс з поглибленим вивченням англійської мови.Мова викладання уроків -...


Є досвід викладання української як іноземної. Заняття проводяться тільки індивідуально за окремою програмою, складеною відповідно до рівня знань кожного учня. Інтерактивні методи (відео, таблиці, додатковий матеріал) та цікаве проведення занять гарантую!


Заняття з дітьми середніх класів. Легко освоюємо шкільну програму, за можливості беремо додатковий матеріал. Креативність та розуміння при підході до занять гарантую.Пройшла педагогічну практику у лінгвістичній гімназії, 2 місяці. Виклала учням старших класів (10 та 11), нам вдалося потоваришувати, я багато навчилась від них, а вони, за їх словами, від мене.


Досвід роботи - 4 роки. Уроки включають в себе всі форми навчання: аудіювання, читання, письмо, розмовна мова. В роботі використовую творчий підхід. Ви зможете запам"ятовувати до 100 слів за урок!!!

Top