Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів української мови, Київ.

Досвід репетиторської діяльності - 3 роки Можу знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку, зацікавити предметом. За роки діяльності усі учні та батьки були задоволені результатами.


Для мене заняття - це в першу чергу НАСОЛОДА. А потім вже готуємось до вступу, ЗНО чи іспиту. Акцент робитиму на так зване інтердисциплінарне знання: що, де, коли, як було у навколосвіті в тій чи інший момент. Що люди на тій годину уявляли, у що і кому...


Викладав українську мову та літературу в гімназії імені М.П. Драгоманова. Репетиторського стажу немаю — в відповідній графі я вписав цифру "0", але сайт змінив на "1" — не ведіться.


Викладаю українську мову в приватній школі. Шкільної практики - 1 рік, раннє працювала на дому репетитором.


Стаж викладання більше 1 року. Вела уроки для 5-11 класів, а також допомагала готуватися до ЗНО старших класів.


Займаюсь репетиторством 2 роки. 6 місяців працював помічникм завуча з виховної роботи у школі. 2 роки працював редактором в державному видавництві.


 У 1996-2009 рр. працювала вчителем української мови та літератури в Миколаївській ЗОШ №47  У 1997-2009 рр. працювала викладачем українського ділового мовлення та стилістики і редагування службових документів у Коледжі преси та телебачення (за...


15 років


Вже рік займаюсь з дітками. Навчаю української, російської, англійської та китайської мови, підтягую шкільну програму. Мінімальний вік учня 5 рочків, максимальний 16 років.


Близько двох років викладаю англійську мову, українську мову та літературу. Серед учнів - як діти, так і дорослі. Є досвід підготовки до ЗНО.


1,5 рокуЯ на 1 курсі університету і це мені не заважає вчити діточок! Вела дівчинку з 3 по 4 клас, допомагала з оцінками!

Top