Репетитор української мови в Харкові

Можливо, комусь ідея індивідуальних уроків з репетитором з української мови в Харкові здається надмірністю. Тим часом, людей, що дійсно добре знають рідну мову, в Україні не так вже й багато. Багаторазові русифікації і деукраїнізації залишили свій незгладимий слід на тій «тонкої матерії», яка рідною мовою називається «культура мовлення». Багато наших сучасників її вже не мають. І вам залишається розраховувати тільки на послуги грамотного репетитора української мови в Харкові, якщо грамотна і красива мова важлива для вас.

Найбільш часто необхідність занять з репетитором української мови виникає у школярів. Але не кожен добре засвоює матеріал в режимі групових занять, в класі. Саме тоді, якщо упустити час, будуть закладені і перші помилки у вимові на рідній мові, які в подальшому будуть тільки збільшуватися, як снігова куля. Для таких дітей просто необхідні індивідуальні заняття . Адже незнання рідної мови говорить про низький рівень культури людини. Тому хороший шкільний учитель повинен пояснити таким учням і їх батькам, що в цьому випадку їм просто необхідний репетитор з української мови в Харкові .

Незалежно від того, чи є українська вашою рідною мовою, на нашому порталі у вас є всі можливості для вибору викладача , що відповідає вашим завданням і запитам. Чи потрібно «прибрати пробіли» в знаннях школяра або студента, підготувати його до здачі ЗНО та вступу до ВНЗ, або навіть проконсультувати батьків з питань складання робочої документації — завжди допоможе наш кваліфікований репетитор з української мови в Харкові. Приємним доповненням до занять стане знайомство з класикою української літератури — мовою оригіналу.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 5675

2001-2002рр. - Навчальний комплекс довузівської елітарної освіти №73, м. Харків, вчитель української мови та літератури, народознавства; 2002-2011рр. – Міжнародний Соломонів Університет, м. Харків, ст. викладач латинської мови; 2011-2014р.р. – Харківська...


Проходила практику в школі, працювала з дітьми в таборі, займалася з дітьми українською та російською мовами на волонтерських засадах. Відповідальна, чесна, обізнана в області "загальних знань": від комп'ютерних ігор до астрономії:)


22 года СШ №170 г.Харькова


Педагогічний стаж 16 років. Вчитель української мови та літератури Бердянської ЗОШ №7.
в освіті – 26 років; працювала заступником директора з НВР (основний напрямок - методична робота) – 9 років, вчитель російської та української мови вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист (грамоти, сертифікати різних рівнів) – 20 років.


Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.


Я маю досвід роботи у вищих навчальних закладах. Багато років працювала викладачем латинської та української мови у провідному університеті Харкова. Як репетитор англійської мови працюю понад двадцяти років. Легко знаходжу спільну мову як з підлітками, так і...


Користуюся як класичними, так і європейськими методиками навчання що робить уроки дуже ефективними, захоплюючими, цікавими і запам'ятовуються. За останні 7 років викладання по скайпу, вдома і в кількох приватних школах включаючи свою, накопичився чималий...


1 рік працювала на посаді вчителя української мови та літератури в Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 78. Досвід репетиторської діяльності - 2 роки. Якісно підготую до ДПА та ЗНО, а також навчу розуміти предмет.Тривалість заняття 90 хв.


Працюю у школі з 2007 року. Загальний стаж- 8 рооків. За цей час мої учні стали призерами численних районних конкурсів. Використовую різноманітні методи (аудіо, відео, схеми, таблиці, тексти, підручники, довідники, словники, збірники завдань, інтернет-тести)...


Top