Репетитор української мови в Дніпропетровську

Чи багато хто з нас дійсно добре знає рідну мову? Можливо, після індивідуальних уроків з репетитором української мови в Дніпропетровську ви б змінили свою думку. Насправді навіть ті, хто начебто не має проблем з використанням української мови, знають її не так вже й добре. А між тим, рівень знання рідної мови говорить про загальний рівень культури — і людини, і суспільства в цілому.

Найчастіше послуги репетитора української мови в Дніпропетровську потрібні школярам. Чи не кожна дитина добре засвоює шкільну програму, але в режимі групових занять викладачеві буває колись приділити увагу всім «відстаючим». Тому таким дітям необхідні індивідуальні заняття.

Безумовно, репетитор з української мови у Дніпропетровську необхідний і студентам гуманітарних спеціальностей. Саме для них особливо важлива не тільки грамотна і красива мова, але і знайомство з класичною українською літературою на мові оригіналу.

На нашому сайті ви можете вибрати викладача, який допоможе вирішити будь-які ваші завдання. Кваліфікований репетитор з української мови в Дніпропетровську підготує школяра до ЗНО, студента — до вступу до вузу, причому незалежно від рівня початкових знань української мови. Користь від цих занять ви побачите самі.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6046

26 років У 1981-84 рр. роб., з 1984 викл. в технікумі рос. мову та літ-ру, з 1997 по 2007 - укр. м. і літ-у. Маю друковані статті в журналах "Дивослово", "Українська мова і література в школі", "Все для вчителя" та ін. Маю свою...


Маю хороший досвід індивідуальних занять з математики.Індивідуальний підхід.Легко знаходжу спільну мову з дітьми і підлітками. Підтримка успішності в школі. Допомога в засвоєнні пропущеного та поточного матеріалу, усунення прогалин, систематизація...


Досвід роботи в школі - 1 рік, саме репетиторства - 3 роки. Використовую сучасні методи навчання, знайду індивідуальний підхід до кожного учня.


З 1997 по 2006 рік працювала вчителем української мови та літератури в загальноосвітній школі. Репетитор з 2005 року. Наявний успішний досвід підготовки переможців та призерів районних і міських олімпіад, а також досвід якісної підготовки учнів до ЗНО та ДПА...Викладацький стаж 19 років у багатопрофільної гімназії № 150 м. Донецька. На даний момент працюю вчителем української мови та літератури в Тернівському ліцеї м. Кривого Рогу. За період роботи підготувала призерів та переможців міських та обласних предметних...Викладацький стаж 3 роки. Легко знаходжу контакт з учнем, матеріал викладають максимально доступно. З нуля можу підготувати до ЗНО за півроку. Навчаю розмовній українській мові. Вивчення української літератури проходить паралельно з вивченням історії України.


1 рік


10 років


В рамках програми Au Pair (заняття з дитиною англійською мовою), в якості вожатої у дитячому таборі (короткі заняття англійською мовою)
Викладацький стаж з моменту вступу до ВНЗ у 2008 році - Херсонський юридичний інститут Харківського Национаьного університету внутрішніх справ України. Відповідно,з власного досвіду "вузькі місця" і розжувати по поличках: кримінальна справа,...


Викладацький стаж 6 років. У своїй роботі з учнями намагаюся знаходити індивідуальний підхід, щоб максимально збільшити результат навчання

Top