Репетитор з української мови

Сьогодні високий рівень знань є неймовірно важливим у будь-якій сфері. Незалежно від того, бажаєте ви вступити до навчального закладу або маєте за мету отримати нову роботу, потребуєте підвищити ваш рівень володіння українською мовою чи почати її вивчення з нуля, вам стане в пригоді можливість індивідуальної співпраці з кваліфікованим репетитором української мови.

У вас є можливість звернутися по допомогу до професійного педагога, який володіє найсучаснішими методами, пропонує лише ефективні вправи та зможе допомогти з вивченням української мови. Ми використовуємо лише ефективні методики та можемо підготувати індивідуальну програму навчання для кожного з клієнтів. Ви можете бути впевнені, що з вами буде займатися фахівець з української філології, який має профільну вищу освіту.

Досвід роботи є одним з визначних факторів для вибору репетитору української мови. Педагог, який буде працювати з вами, має багаторічний досвід проведення індивідуальних занять та корпоративних курсів, підготовки до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів.

Залежно від рівня вашої підготовки та мети звернення за допомогою до репетитору, може пройти різний проміжок часу між початком занять та їх закінченням. Ви можете бути впевнені, що обов`язково досягнете бажаного результату після звернення до нашого педагогу.

Багато значення має репутація спеціаліста та рекомендації від тих, хто вже скористався його послугами. За достатньо великий час роботи, усі учні набули необхідного рівня знань з української мови та показують високі рівень володіння нею. Безперечно, кожен з них залишив лише позитивні відгуки про співпрацю з репетитором зно з української мови.

З першого заняття буде проведено невелике тестування для визначення ступеню володіння українською мовою, щоб сформувати ваш індивідуальний план занять. Посібники та література, яка використовується під час уроків є схваленими міністерством освіти та відповідають усім навчальним нормам та стандартам сьогодення.

Заняття будуть проходити у комфортний для вас час. Тривалість одного уроку та їх кількість на тиждень можуть бути визначені з вами індивідуально. Ціна на послуги репетитора з української мови є більш, ніж доступною. Щодо кінцевої суми оплати ви зможете визначитися з фахівцем безпосередньо підчас першої консультативної бесіди чи зустрічі.

Інвестиції в свої знання завжди були й залишаються найефективнішими, тож не зволікайте й за необхідності звертайтеся до репетитору, щоб досконало оволодіти українською мовою.

Українська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по української мови. Всього репетиторів в базі: 6858

Викладач Київського університету ім. Б.Грінченка 22 роки педагогічного стажу, досвід роботи в школі, на підготовчих курсах для вступників, курсах підготовки до ЗНО, вузі (філологічний факультет, кафедра української філології). Великий досвід репетитора з...


18 років


Досвід роботи у навчальних закладах різного типу (загальноосвітня школа, коледж, ліцей, інститут). Останнім часом працювала на кафедрі української філології старшим викладачем. Маю апробовану систему підготовки до ЗНО в очній формі та через Скайп із...


26 років У 1981-84 рр. роб., з 1984 викл. в технікумі рос. мову та літ-ру, з 1997 по 2007 - укр. м. і літ-у. Маю друковані статті в журналах "Дивослово", "Українська мова і література в школі", "Все для вчителя" та ін. Маю свою...


Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


6 років працювала у гімназії, 10 - в училищі. Останнім часом як репетитор працюю дистанційно (скайп, віртуальна кімната). Є досвід і позитивні відгуки від учнів. Уроки будую так, що учень є активним учасником навчального процесу. Для підвищення мотивації до...


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...Досвід викладання – з 2010 по 2014 рік - вчитель української мови та літератури в школі, соціальний педагог в школі. Досвід репетиторства – з 2008 року по наст. час. - Індивідуальні та групові заняття з української мови та літератури в Києві для учнів...


Підготовка учнів до ЗНО з української мови у рамках проекту "Соціальне репетиторство", викладач польської мови у приватній мовній школі (групові та індивідуальні заняття). Організатор польсько-українських молодіжних обмінів, перекладач. Зараз...


7


Стаж - 13 років, працювати у школі почала ще студенткою. До кожного учня використовую індивідуальний підхід.


Доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Київського університету ім. Б. Грінченка. Викладацький стаж у вищих навчальних закладах - 14 років. Викладала на підготовчих курсах до ЗНО.


Стаж роботи викладачем - 15 років. У 2008 році отримала звання "Учитель року - 2008". За результатами атестації - "спеціаліст 1 кваліфікаційної категорії". маю власні методичні розробки по російській і українській мовах.


1 рік

Top