Репетитор турецької мови в Києві

Турецька мова вважається дуже цікавою для вивчення у наш час. Громадяни нашої країни все частіше відправляються до Туреччини на відпочинок, дивляться турецькі серіали і мають величезне бажання пізнати цю країну набагато глибше. Саме тому вивчення турецької мови користується таким великим попитом. Та й багато людей мають бажання вивчити турецьку для роботи з діловими партнерами.

Є кілька способів вивчення іноземної мови, як власне і підготовки до ЗНО. Найдешевшим і доступним є самостійне навчання. Але на це може піти дуже багато часу, та й немає гарантії, що мова буде освоєна в повній мірі. До того ж турецька мова досить складна у вивченні, а потрібних якісних матеріалів, які б могли пояснити всі тонкощі, в нашій країні немає.

Максимальний ефект можна отримати тільки при роботі зі справжнім професіоналом. Репетитор турецької мови в Києві зможе за короткий час ознайомити свого учня з цією мовою згідно з його вимогами. Адже є люди, яким досить просто навчитися говорити деякі фрази, а є і такі, які бажають пізнати мову досконало.

Залежно від цілей, вартість послуг репетитора турецької мови в Києві буде різнитися. У такого фахівця також є спеціальна індивідуальна програма навчання, яка дозволяє максимально швидко досягти потрібного результату. Можна звичайно ходити на курси, але такі групові заняття можуть не всім підходити і за часом і за умовами викладання. А репетитор турецької мови в Києві зможе підлаштовуватися під свого клієнта, і проводити заняття у зручний для нього час.

При виборі репетитора найкраще звернутися до тих фахівців, які мають досвід спілкування з носіями мови. Вони зможуть більш правильно налагодити розмовну мову, пояснити деякі діалекти регіонів та інше.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 11 викладачів турецької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 6633


-Національний Аграрний Університет; -Перші державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"; -Київський національний університет технології та дизайну;Більше 5ти років, проживання в Туреччині більше 6ти роківдосвід роботи викладачем і репетитором з 2004 року (державні курси іноземних мов "Інтерлінгва", "Навчальний центр східних мов", приватні уроки) ТУРЕЦЬКА МОВА (TÜRK DILI). Зовсім не обов'язково ходити 2 роки на курси, щоб почати...


2013 Викладач турецької мови в КИВЛИП 2017 навчальний центр "АКСІС" викладач з 2013 по теперішній час репетитор, перекладач турецької мови. викладаю за методикою Хитита, також за рівнем і сприйняття знань учня окремо підбираються підручники крім...

Викладаю англійську мову дошкільнятам та учням молодших класів. Індивідуальний підхід до кожного учня,допомога у виконанні домашніх завдань, заняття з спеціалізованим підручниками. Виїжджаю додому до учня.

Top