Репетитор турецької мови в Києві

Турецька мова вважається дуже цікавою для вивчення у наш час. Громадяни нашої країни все частіше відправляються до Туреччини на відпочинок, дивляться турецькі серіали і мають величезне бажання пізнати цю країну набагато глибше. Саме тому вивчення турецької мови користується таким великим попитом. Та й багато людей мають бажання вивчити турецьку для роботи з діловими партнерами.

Є кілька способів вивчення іноземної мови, як власне і підготовки до ЗНО. Найдешевшим і доступним є самостійне навчання. Але на це може піти дуже багато часу, та й немає гарантії, що мова буде освоєна в повній мірі. До того ж турецька мова досить складна у вивченні, а потрібних якісних матеріалів, які б могли пояснити всі тонкощі, в нашій країні немає.

Максимальний ефект можна отримати тільки при роботі зі справжнім професіоналом. Репетитор турецької мови в Києві зможе за короткий час ознайомити свого учня з цією мовою згідно з його вимогами. Адже є люди, яким досить просто навчитися говорити деякі фрази, а є і такі, які бажають пізнати мову досконало.

Залежно від цілей, вартість послуг репетитора турецької мови в Києві буде різнитися. У такого фахівця також є спеціальна індивідуальна програма навчання, яка дозволяє максимально швидко досягти потрібного результату. Можна звичайно ходити на курси, але такі групові заняття можуть не всім підходити і за часом і за умовами викладання. А репетитор турецької мови в Києві зможе підлаштовуватися під свого клієнта, і проводити заняття у зручний для нього час.

При виборі репетитора найкраще звернутися до тих фахівців, які мають досвід спілкування з носіями мови. Вони зможуть більш правильно налагодити розмовну мову, пояснити деякі діалекти регіонів та інше.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 10 викладачів турецької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 4485

-Національний Аграрний Університет; -Перші державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"; -Київський національний університет технології та дизайну;


З 2012 року я займаюся репетиторством англійської мови. У мене були учні різного віку (від діток 2-3 класу до студентів/дорослих) та рівнів (від початкового до intermediate). Скоро буде рік, як я успішно займаюся репетиторством турецької мови (є досвід роботи...


досвід роботи викладачем і репетитором з 2004 року (державні курси іноземних мов "Інтерлінгва", "Навчальний центр східних мов", приватні уроки) ТУРЕЦЬКА МОВА (TÜRK DILI). Зовсім не обов'язково ходити 2 роки на курси, щоб почати...


5 років
Пропоную послуги репетитора англійської мови для всіх рівнів. Розмовна англійська, допомога при виконанні домашніх завдань, індивідуальний та творчий підхід, використання англомовної літератури таких видавництв, як Cambridge, Oxford Press, Macmillan, New York...
Викладаю англійську мову дошкільнятам та учням молодших класів. Індивідуальний підхід до кожного учня,допомога у виконанні домашніх завдань, заняття з спеціалізованим підручниками. Виїжджаю додому до учня.

Top