Репетитор турецької мови

Туреччина — одна з найбільш відвідуваних країн нашими співгромадянами. Вона приваблює своїм недорогим відпочинком, якістю обслуговування і, звичайно ж, культурою. Щоб оцінити всі переваги цієї великої держави, необхідно опанувати її головну особливість — турецьку мову. Справитися з таким завданням можна самостійно, зараз пропонується великий вибір різної літератури, інтернет-джерел і багато іншого. Але ось який буде результат такого вивчення, якщо немає можливості перевірити свої сили і підтвердити знання? Адже навіть самостійна підготовка до ЗНО не дасть відмінних результатів. Звичайно, туристам, які просто хочуть знати, як запитати дорогу, знайти ресторан або зробити замовлення — таких мінімальних знань мови буде досить, але це не для вільного спілкування з турками.

Тому тільки репетитор турецької мови зможе допомогти швидко, і головне, якісно вивчити мову і правильну вимову. Адже ця мова має ряд значних особливостей, освоєння яких допоможе правильно будувати речення і грамотно підбирати слова. А при спілкуванні з турками, будь неправильне слово, вжите недоречно, викличе у них, як мінімум, подиві, а то і агресію. Професійний репетитор з турецької мови розповість і пояснить всі правила і закони побудова промови, дізнатися, як утворюються слова і багато іншого.

Важливо, що така професія, як репетитор турецької мови, в нашій країні рідкість. Адже мова не настільки затребувана, щоб залучати молодих людей до її вивчення з подальшим навчанням інших. Та й ті викладачі, які не мають досвіду живого спілкування з носіями мови, не можуть дати своєму учневі всього потрібного для швидкого і якісного засвоєння матеріалу. Тому, при виборі репетитора, потрібно звертати увагу не тільки на його освіту, але і на його досвід спілкування з громадянами цієї країни.

Турецька мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по турецької мови. Всього репетиторів в базі: 5689

Жовтень 2010 - травень 2014 рр. - МО "Арслан", на посаді - репетитор з іноземної мови, менеджер по зовнішніх зв'язках. Посадові обов'язки: проведення індивідуального та групового навчальних занять; синхронний переклад під час прийому іноземних...-Національний Аграрний Університет; -Перші державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"; -Київський національний університет технології та дизайну;досвід роботи викладачем і репетитором з 2004 року (державні курси іноземних мов "Інтерлінгва", "Навчальний центр східних мов", приватні уроки) ТУРЕЦЬКА МОВА (TÜRK DILI). Зовсім не обов'язково ходити 2 роки на курси, щоб почати...

Репетиторством займаюсь вже 3 роки, вважаю викладання своїм покликанням, люблю дітей. Легко знаходжу спільну мову з учнями і їх батьками. Є досвід роботи як з самими маленькими дітками(4-5 років), так і з дорослими, а також досвід успішної підготовки до ЗНО.
 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


2 місяці працювала викладачем англійської мови в Стамбулі. Півтора року працювала секретарем-перекладачем в Генеральному Консульстві Турецької Республіки в Одесі. Останні півтора року працюю в ОНУ ім.І.І.Мечникова викладачем турецької мови. Методика залежить...


Викладаю більше 2 років,крім цього працювала перекладачем як усним , так і письмовим.

Top